» .اسلایدر » سریال «بوی باران» جریان نفوذ در صداوسیما را نشان می‌دهد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۴:۴۹

 کد خبر: 10723

وحید جلیلی مطرح کرد:

سریال «بوی باران» جریان نفوذ در صداوسیما را نشان می‌دهد

گروه فرهنگ و هنر ـ مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در سینمای جمهوری اسلامی سانسور می‌شود، گفت: سریال «بوی باران» جریان نفوذ در صداوسیما را نشان می‌دهد.

سریال «بوی باران» جریان نفوذ در صداوسیما را نشان می‌دهد

به گزارش آتی نیوز، دومین جشن سالانه انجمن فیلمسازان انقلاب اسلامی خراسان، همراه با تقدیر و معرفی آثار برگزیده استان در سال گذشته، شنبه ۱۹ مردادماه، در آمفی‌تئاتر حوزه هنری خراسان رضوی برگزار شد.

وحید جلیلی، مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در این جشن، یکی از چالش‌های فیلمسازی انقلاب اسلامی را وجود سرفصل‌های مفقود در حوزه مستند و داستان عنوان کرد و گفت: چالش دوم مربوط به جنگ روایت‌ها است که باید غیرتمندانه و هوشمندانه وارد این حوزه شد و هنرمندانه پاسخ داد.

جلیلی با اشاره به سریال «بوی باران» که از شبکه اول سیما پخش می‌شود، مطرح کرد: این سریال، تصویری سیاه و لجن از جامعه ایرانی ارائه کرده است.

وی با بیان اینکه سریال «بوی باران» جریان نفوذ در صداوسیما را نشان می‌دهد، ادامه داد: رسانه ملی در اوج جنگ نرم و با هزینه ۱۹ میلیارد تومانی دستور ساخت این سریال را می‌دهد که وقتی آن را می‌بینیم، از ایرانی بودن خود شرم می‌کنیم.

*مشروح خبر در لینک زیر:


برچسب ها :
ارسال دیدگاه

بایگانی اخبار