» دیدگاه » حمایت از هم‌جنس‌گراها در سند ۲۰۳۰/ سند ۲۰۳۰ اجرا می‌شود و ما خواب هستیم!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۴:۱۵

 کد خبر: 10751

عضو هیئت فرهنگیان ولایی مشهد مطرح کرد:

حمایت از هم‌جنس‌گراها در سند ۲۰۳۰/ سند ۲۰۳۰ اجرا می‌شود و ما خواب هستیم!

گروه سیاست ـ سیدداوود نبی‌زاده با بیان اینکه با اجرای سند ۲۰۳۰ باید از هم‌جنس‌گراها و بایسکسشوالها حمایت کنیم و آنها را به رسمیت بشناسیم، گفت: زیر هر پیام و پستی در کانال‌های فضای مجازی مدارس جدید «ایران من»، نوشته است که با ما در اهداف توسعه پایدار همراه باشید. دیگر از این واضح‌تر؟ سند ۲۰۳۰ دارد اجرا می‌شود و ما خواب هستیم.

حمایت از هم‌جنس‌گراها در سند ۲۰۳۰/ سند ۲۰۳۰ اجرا می‌شود و ما خواب هستیم!

به گزارش آتی نیوز، هشتمین جلسه از سلسله جلسات بررسی جریان نفوذ در آموزش‌وپرورش، ۱۶ مردادماه در مسجد صاحب‌الزمان (عج) مشهد برگزار شد.

سیدداوود نبی‌زاده، عضو هیئت فرهنگیان ولایی مشهد در این نشست با اشاره به امضای سند ۲۰۱۵ توسط دولت خاتمی، گفت: قول اجرای این سند نیز داده شد اما قبل از هر کاری صدای مراجع تقلید و برخی از کارشناسان بلند شد و به مرحله اجرا نرسید.

وی با اشاره به امضا و اجرای مخفیانه سند ۲۰۳۰ در کشور، گفت: آن‌طرف مقام معظم رهبری می‌گویند که این سند مطلقاً نباید اجرایی شود. بعد رئیس‌جمهور می‌گوید برخی بلندگوبه‌دست‌ها می‌گویند که سند ۲۰۳۰ به درد نمی‌خورد اما من هر طور شده تا پایان دولت دوازدهم آن را اجرایی می‌کنم.

نبی‌زاده با اشاره به امضای سند پاریس، گفت: طبق این سند که توسط خانم ابتکار، رئیس وقت سازمان محیط‌زیست امضا شده، کشورهای تولیدکننده گازهای گلخانه‌ای باید تولید این گاز را کاهش بدهند و جریمه بپردازند، این در حالی است که همه می‌دانند این مسئله فقط نظریه اثبات ‌نشده است و ضمن اینکه این کاهش برای کشور ما که در حال توسعه است، ضرر دارد.

وی با بیان اینکه با اجرای سند ۲۰۳۰ باید از هم‌جنس‌گراها و بایسکسشوال‌ها حمایت کنیم و آن‌ها را به رسمیت بشناسیم، به تأکید این سند بر برابری جنسیتی اشاره کرد و افرادی که برابری جنسیتی را دنبال می‌کنند، خائن دانست.

عضو هیئت علمی فرهنگیان ولایی مشهد با اشاره به ساخت مدارسی با نام «ایران من» در کشور، گفت: زیر هر پیام و پستی در کانال‌های فضای مجازی این مدارس، نوشته است که با ما در اهداف توسعه پایدار همراه باشید. دیگر از این واضح‌تر؟ سند ۲۰۳۰ دارد اجرا می‌شود و ما خواب هستیم.

وی با بیان اینکه با اسنادی مثل ۲۰۳۰ هم دارند بچه‌ای حرف‌گوش‌کن برای یهود می‌سازند، ابراز کرد: یهودی‌ها می‌گویند که همه انسان‌های روی زمین حیوانات ما هستند و این سند می‌خواهد ما و فرزندانمان را حیوان یهودی‌ها کند.

*مشروح خبر در لینک زیر:


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه

بایگانی اخبار