» .اسلایدر » مطالبات به حق پرستاران را به نزاع بین پرستار و پزشک تبدیل نکنید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۹:۰۲

 کد خبر: 10657

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

مطالبات به حق پرستاران را به نزاع بین پرستار و پزشک تبدیل نکنید

گروه جامعه ـ محمدحسین بحرینی خطاب به پرستاران معترض، گفت: مطالبات بر حق خودتان را تبدیل به نزاع میان پزشک و پرستار نکنید. از این نزاع هیچ‌کس سودی نمی‌برد. به دنبال حرف خودتان باشید.

مطالبات به حق پرستاران را به نزاع بین پرستار و پزشک تبدیل نکنید

به گزارش آتی نیوز، نشست مطالبه‌گری جامعه پرستاران در خصوص حق و حقوقشان، اضافه‌کار اجباری و تبعیض میان پرداخت کارانه جامعه پزشکی و پرستاری، ۱۵ مردادماه در تالار دکتر چمران بیمارستان قائم برگزار شد.

در این نشست، پرستاران مشکلات خود از قبیل اضافه‌کار اجباری، عدم پرداخت کارانه‌های پرستاران، حذف صبحانه پرسنل شیفت شب و افزایش مالیات در اضافه‌کار را بیان کردند.

عده‌ای از پرستاران به تبعیضات میان جامعه پرستاری و پزشکی در پرداخت معوقات اشاره کردند. در ادامه یکی از پرستاران گفت: همه طرح‌های ارائه شده به نفع پزشکان بوده و هیچ‌چیز به نفع پرستاران نبوده است. آیا از درآمد پزشکان کم شد؟ ما به دنبال حق خودمان هستیم، پزشکان به هیچ‌کدام از طرح‌ها اعتراض نکردند به خاطر اینکه به نفعشان بود. ولی کارانه من پرسنل منفی شد، زیرا کارانه و اضافه‌کار را یکی کردید.

همچنین محمدحسین بحرینی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پاسخ به پرستاران عنوان کرد: من تقاضا می‌کنم، مطالبات برحق خودتان را تبدیل به نزاع میان پزشک و پرستار نکنید. از این نزاع هیچ‌کس سودی نمی‌برد. به دنبال حرف خودتان باشید.

در پایان این نشست، آقای موسوی که به نمایندگی از استانداری در نشست حضور داشت، عنوان کرد: مطالبات شما به حق است و قصد ما شنیدن و رسیدگی است اما از شما خواهش می‌کنم با وجود دشمنان ما که همواره به دنبال سوژه‌ای در میان ما هستند، حواستان را جمع کنید و به این نکته نیز دقت داشته باشید. برای حل این موضوع، از جامعه پرستاری و استانداری، نمایندگانی انتخاب شوند تا به‌صورت حضوری به این موضوع رسیدگی شود.

*مشروح خبر در لینک زیر:


برچسب ها :
ارسال دیدگاه

بایگانی اخبار