» دیدگاه » تفکر دولت و رئیس جمهور غربگراست/ ظریف، ایران را بازیچه دست غرب کرده است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۴:۲۲

 کد خبر: 10694

استاد دانشگاه امام صادق (ع):

تفکر دولت و رئیس جمهور غربگراست/ ظریف، ایران را بازیچه دست غرب کرده است

گروه سیاست ـ علی باقری با بیان اینکه تفکر دولت و ریاست جمهوری به شدت غربگراست و این امر سبب عقب نشینی کردن دولت در مقابل آمریکا می شود، گفت: ظریف باعث شده، ایران بازیچه دست اروپا و آمریکا شود.

تفکر دولت و رئیس جمهور غربگراست/ ظریف، ایران را بازیچه دست غرب کرده است

به گزارش آتی نیوز، دوره معرفتی عصر اقامه با محوریت تحلیل ۴۰ سالگی انقلاب در میدان های سیاست اقتصاد و فرهنگ و حوزه علمیه در گام اول و گام دوم انقلاب برگزار شد.

در روز چهارم این دوره که در مرکز آموزشی شهید باهنر شاندیز برگزار شد، علی باقری، استاد دانشگاه امام صادق (ع) به سخنرانی در حوزه وضعیت فعلی سیاسی کشور پرداخت.

‌علی باقری با بیان اینکه تحریم دکتر ظریف، وزیر امور خارجه کشور را تمام ایرانی ها محکوم می‌کنند، اظهار کرد: البته این محکوم کردن بدان معنی نیست که ما ظریف را فردی بی اشتباه تلقی کنیم، امری که دولت کنونی در پی آن است.

وی با بیان اینکه تفکر دولت و ریاست جمهوری به شدت غربگراست و این امر سبب عقب نشینی کردن دولت در مقابل آمریکا می شود، اظهار کرد: اینکه آقای ظریف می‌گوید اگر به قبل برگردیم باز هم برجام را امضا می کنم؛ عملاً تکیه کردن به غرب، آمریکا و کشورهای دیگر است.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه اقدامات ظریف باعث شده، ایران بازیچه دست اروپا و آمریکا شود، افزود: بعد از خروج آمریکا از برجام و شکایت ایران در مجامع قانونی، نه تنها ایران به نتیجه نرسید بلکه با وتوی قطعنامه شورای امنیت توسط آمریکا، ایران در صورت شکایت مجدد مجازات می شود.

مشروح خبر در لینک زیر:


برچسب ها :
ارسال دیدگاه

بایگانی اخبار