» دیدگاه » امام حاضر شد بنی‌صدر را در سطح ریاست جمهوری بپذیرد تا مردم رشد کنند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۹:۲۹

 کد خبر: 10710

سعید شعرباف:

امام حاضر شد بنی‌صدر را در سطح ریاست جمهوری بپذیرد تا مردم رشد کنند

گروه سیاست ـ سعید شعرباف بیان کرد: امام حاضر شد بنی‌صدر را در سطح ریاست جمهوری بپذیرد تا مردم رشد کنند، پس بنده نیز نگران این نیستم که فردی به‌عنوان اصلاح‌طلب را بپذیرم تا مردم رشد کنند.

امام حاضر شد بنی‌صدر را در سطح ریاست جمهوری بپذیرد تا مردم رشد کنند

به گزارش آتی نیوز، نشست انتخابات مجلس در دوره معرفتی عصر اقامه، ۱۳ مردادماه در مرکز آموزشی شهید باهنر شاندیز برگزار شد.

سعید شعرباف، عضو هیئت علمی دانشگاه امام رضا(ع) در این نشست با بیان اینکه امیدوارم شر جریان‌های غرب‌گرا از جمهوری اسلامی پاک شود و بتوانیم به دولت حزب‌اللهی جوان برسیم، گفت: اعتقادی به برجام ندارم و می‌دانم که اتفاق نمی‌افتد، ولی مهم این است که مردم رشد کنند زیرا این ارزش رشد از کل صنعت و خیلی چیزهای غیر قابل برگشت، بیشتر است.

وی در همین خصوص بیان کرد: امام حاضر شد بنی‌صدر را در سطح ریاست جمهوری بپذیرد تا مردم رشد کنند، پس بنده نیز نگران این نیستم که فردی به‌عنوان اصلاح‌طلب را بپذیرم تا مردم رشد کنند.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه اصول‌گراها و اصلاح‌طلب‌ها، دارای یکسری تفاوت‌ها و ویژگی‌هایی در طول این ۴۰ سال بوده‌اند، اظهار کرد: در عرصه اجرا و هم در عرصه تجربه، هیچ مرزبندی قابل تشخیصی که بتوان افراد را به دو دسته اصول‌گرا و اصلاح‌طلب جدا کرد و همچنین بتوان ارزش‌گذاری کرد، وجود ندارد و اگر هم وجود دارد، واقعی نیست.

وی با اشاره به انتخابات عنوان کرد: برخی از اصول‌گرایان با خیال آسوده می‌گویند چون نارضایتی وجود دارد، در انتخابات مجلس پیروز می‌شویم، در صورتی که این‌طور نیست.

شعرباف در خصوص عملکرد نمایندگان، بیان کرد: به‌جز آقای پژمان‌فر از باقی نماینده‌ها بسیار ناراضی هستم، هرچند من اصلاً اهل تعریف از آدم‌ها نیستم، اما ایشان بسیار متفاوت بود و باید نشست و در مورد ایشان بحث کرد.

وی ادامه داد: من اعتقادم این است که سبکی که آقای کریمی قدوسی در مواردی مثل برجام و حتی دو تابعیتی‌ها استفاده می‌کنند، بیشتر ضربه می‌زند به کسانی که حرف جدی در آن موضوع دارند.


برچسب ها :
ارسال دیدگاه

بایگانی اخبار