» .اسلایدر » مرگ بر استکبار در نگاه امام جواد (ع)/ نقش انگشتری ائمه (ع)، رسانه‌ای برای خواص و نخبگان بود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۰:۲۰

 کد خبر: 10539

حسن رحیم‌پور ازغدی مطرح کرد:

مرگ بر استکبار در نگاه امام جواد (ع)/ نقش انگشتری ائمه (ع)، رسانه‌ای برای خواص و نخبگان بود

گروه سیاست ـ عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه نقش‌های حک‌شده بر روی انگشتر ائمه (ع)، کار یک رسانه را در میان خواص و نخبگان انجام می‌داد، گفت: به فرموده امام، آن‌هایی که می‌گویند به ما چه و به تو چه، ما بی‌طرف هستیم و چرا می‌گویید مرگ بر چی و کی، در جبهه دشمن هستند.

مرگ بر استکبار در نگاه امام جواد (ع)/ نقش انگشتری ائمه (ع)، رسانه‌ای برای خواص و نخبگان بود

به گزارش آتی نیوز، سی و هفتمین نشست «بینات»، بازخوانی سیره سیاسی و مبارزاتی امام جواد (ع) با سخنرانی حسن رحیم‌پور ازغدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی پنجشنبه، ۱۰ مردادماه در حسینیه و بیت مرحوم آیت‌الله سیدجواد خامنه‌ای (ره) برگزار شد.

حسن رحیم‌پور ازغدی در این نشست به دلایل مسموم کردن امام جواد (ع) اشاره کرد و گفت: حکومت عباسی، آن‌قدر عملیات دشمن علیه امام جواد (ع) سخت بود که حتی شیخ مفید می‌گوید دلیلی ندارم بگویم امام جواد (ع) به دست معتصم مسموم و شهید شده است.

وی به رسانه زمان ائمه (ع) اشاره کرد و افزود: نقش‌های حک‌شده بر روی انگشتر ائمه (ع)، کار یک رسانه را در میان خواص و نخبگان انجام می‌داد.

رحیم‌پور ازغدی با اشاره به نگاه امام جواد (ع) در شعارهایی علیه استکبار، افزود: حضرت فرمودند «هر کس ظلمی را تحسین کند در تمام آن کارها شریک است»؛ لذا به فرموده امام، آن‌هایی که می‌گویند به ما چه و به تو چه. ما بی‌طرف هستیم و چرا می‌گویید مرگ بر چی و کی، در جبهه دشمن هستند.

وی به مظلومیت امام جواد (ع) اشاره کرد و گفت: ما از امام جواد (ع) و اقدامات عظیم ایشان چیزی نمی‌دانیم.

*مشروح خبر در لینک زیر: 


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه

بایگانی اخبار