» .اسلایدر » بطحایی نمی‌خواست سند ۲۰۳۰ را اجرایی کند، استعفا داد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۹

 کد خبر: 10216

معاون سابق آموزش و پرورش خراسان رضوی:

بطحایی نمی‌خواست سند ۲۰۳۰ را اجرایی کند، استعفا داد

گروه جامعه ـ حمید کفش‌کنان با تأکید بر اینکه آموزش‌ و پرورش نباید سیاسی باشد، در خصوص استعفای وزیر سابق آموزش و پرورش اظهار کرد: بطحایی استعفا داد زیرا نمی‌خواست سند ۲۰۳۰ را کاملاً اجرا نماید اما آقایان می‌خواستند آن را اجرا کنند.

بطحایی نمی‌خواست سند ۲۰۳۰ را اجرایی کند، استعفا داد

به گزارش آتی‌ نیوز، ششمین نشست از سلسله مباحث بررسی جریان نفوذ در آموزش و پرورش، ۲۶ تیرماه در مسجد حضرت ولیعصر (عج) به همت هیئت یاران بقیه‌الله (عج) فرهنگیان ولایی خراسان رضوی برگزار شد.

حمید کفش‌کنان، معاون سابق پژوهش آموزش‌ و پرورش خراسان رضوی با بیان اینکه رئیس‌جمهور محترم باید در اسرع وقت وزیر آموزش‌ و پرورش را به مجلس معرفی کند و این وزیر نباید آقای سید جواد حسینی باشد، گفت: ایشان مجری سند ۲۰۳۰ است و در سند ۲۰۳۰ نقش داشته و پس از بیانات مقام معظم رهبری نیز در مورد ۲۰۳۰ نیز از این سند دفاع کرده است.

وی با تأکید بر اینکه آموزش‌ و پرورش نباید سیاسی باشد، در خصوص استعفای وزیر سابق آموزش و پرورش اظهار کرد: وی نمی‌خواست سند ۲۰۳۰ را کاملاً اجرا نماید اما آقایان متعهد شده‌ بودند آن را اجرا کنند.

کفش‌کنان در خصوص دیگر دلیل استعفای بطحایی گفت: ۸ ماه به انتخابات مجلس مانده و دولت با توجه به ضعفی که در حوزه اقتصادی داشته، تعداد کرسی‌های موافق که در مجلس داشت را نخواهد داشت لذا می‌خواهد هر طور که شده آن‌ها را به دست آورد و هیچ دستگاهی به‌اندازه‌ آموزش‌ و پرورش در سطح کشور ساختار و گسترش ندارد.

معاون سابق پژوهش آموزش‌ و پرورش خراسان رضوی با بیان اینکه اعتبار شمای رئیس جمهور و نماینده مجلس به خاطر مردم است، افزود: ۹۵ درصد رونق اقتصادی کشور بسته به توان داخلی دارد اما مسئولان ناکارآمدی خودشان را به برجام ربط می‌دهند.

*مشروح خبر در لینک زیر:


برچسب ها :
ارسال دیدگاه

بایگانی اخبار