» .اسلایدر » از دادن فرصت دوباره به مسئولان پدیده تا محاکمه مدیرانی که سکوت کردند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۸:۳۷

 کد خبر: 9598

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی مطرح کرد:

از دادن فرصت دوباره به مسئولان پدیده تا محاکمه مدیرانی که سکوت کردند

گروه جامعه ـ رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در جمع اصحاب رسانه به بیان مباحثی همچون دادن فرصت دوباره به مسئولان پدیده، محاکمه مدیرانی که در برابر تخلفات سکوت کردند، آخرین وضعیت پرونده امیر شهلا، عضو شورای شهر مشهد پرداخت.

از دادن فرصت دوباره به مسئولان پدیده تا محاکمه مدیرانی که سکوت کردند
به گزارش آتی نیوز، نشست خبری رئیس کل دادگستری خراسان رضوی همزمان با هفته قوه قضائیه با حضور جمعی از اصحاب رسانه خراسان رضوی شنبه، یکم تیرماه برگزار شد. حجت‌الاسلام علی مظفری، رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در این نشست در خصوص رسیدگی به اموال و دارایی‌های مسئولان، گفت: قانون رسیدگی به اموال و دارایی‌های مسئولان از قبل بوده و کار اجرایی آن با استان نیست. در همین زمینه در حوزه ریاست قوه قضائیه حدود دو ماه است که اداره‌ای تشکیل شده است و به‌زودی به‌صورت رسمی کار خود را آغاز می‌کند. وی فرصت دوباره به مدیران پدیده را بی‌نتیجه دانست و اظهار کرد: برخی می‌گویند که نظارت بر مجموعه و کار پدیده را به خود مدیران قبلی واگذار کنید، ولی چند بار که این اتفاق و اعتماد کردن رخ داد دیدم که وضعیت بدتر و بر حجم پرونده افزوده شد؛ لذا فرصت دوباره دادن به مدیران پدیده جهت جبران گذشته، افزایش خیانت‌ها و قصورها را به دنبال دارد. حجت‌الاسلام مظفری ادامه داد: برنامه دیگر ما بعد از صدور حکم دادگاه پدیده و اجرای آن، این است که مدیران متخلف دولتی و غیردولتی را که در زمان تأسیس این شرکت دخالت داشتند و این تخلفات و کلاه‌برداری‌ها را مشاهده و اقدامی نکردند را هم پای میز محاکمه بکشانیم. وی در خصوص پرونده امیر شهلا، گفت: پرونده عضو شورای شهر مشهد در حال پیگیری است. البته از نظر قانونی، وی نباید سر کار برود. غلامعلی صادقی، دادستان عمومی و انقلاب مشهد نیز در مورد آخرین وضعیت پرونده پدیده هم توضیح داد: پرونده پدیده و احقاق حقوق سهام‌داران با ارائه پیشنهاداتی از سوی ستاد تدبیر در حال پیگیری است. وی در همین خصوص بیان کرد: ما به سراغ سرمایه‌گذاران هم رفتیم ولی با هیچ سرمایه‌گذار دولتی و خصوصی به جایی نرسیدیم. قرار است برای رونق و تعالی این مجموعه تلاش کنیم و لذا تجمعات به شرکت آسیب می‌زند.

*مشروح خبر در لینک زیر:

http://aatinews.ir/1398/04/01/%d9%85%d8%b4%d8%b1%d9%88%d8%ad-%d8%ae%d8%a8%d8%b1-%d8%a7%d8%b2-%d9%81%d8%b1%d8%b5%d8%aa-%d8%af%d9%88%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a8%d9%87-%d9%85%d8%b3%d8%a6%d9%88%d9%84%d8%a7%d9%86-%d9%be%d8%af/

برچسب ها : , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه