» .اسلایدر » اذعان سازمان ملل بر امنیت ایران/ امن‌ترین کشور برای گردشگران خارجی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۰

 کد خبر: 9139

فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) مطرح کرد:

اذعان سازمان ملل بر امنیت ایران/ امن‌ترین کشور برای گردشگران خارجی

گروه سیاست ـ سردار رحیم نوعی اقدم با اشاره به تأیید سازمان ملل به وجود امنیت در ایران، گفت: در سازمان ملل، نهادی وجود دارد که رصدکننده امنیت کشورهای جهانی است و بررسی می‌کنند کدام کشور برای گردشگران امن‌تر است؛ نزدیک به هفت سال است کل دنیا اعتراف کرده، ایرانِ اسلامی جزو امن‌ترین کشورهای دنیا برای گردشگران خارجی است.

اذعان سازمان ملل بر امنیت ایران/ امن‌ترین کشور برای گردشگران خارجی

به گزارش آتی نیوز، اولین جلسه از سلسله جلسات روایت مقاومت در سوریه، شب گذشته ۳۰ اردیبهشت‌ماه با سخنرانی سردار رحیم نوعی اقدم، فرمانده قرارگاه حضرت زینب (ص) در منزل نماینده ولی فقیه در کشور سوریه برگزار شد.

سردار نوعی مقدم در این جلسه با بیان اینکه همه کارشناسان نظامی دنیا بر پیروزی ایران در سوریه صحه می‌گذارند، گفت: سند پیروزی ما این است که بعد از هفت سال همه تئوریسین‌های دنیا اعتراف می‌کنند که آنچه آمریکا می‌خواست نشد و آنچه که منظور ایران بود، شد. در سازمان ملل، نهادی وجود دارد که رصد کننده امنیت کشورهای جهانی است و بررسی می‌کنند که کدام کشور برای گردشگران امن‌تر است. نزدیک به هفت سال است کل دنیا اعتراف کرده، ایرانِ اسلامی جزو امن‌ترین کشورهای دنیا برای گردشگران خارجی است.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) در بخش دیگری از سخنانش به ماجرای شکست هیمنه داعش به دست ایران اشاره کرد و گفت: ما جدای از آمریکا داعش را هم شکست دادیم. در دو سال اول جنگ نتوانستیم یک داعشی را اسیر کنیم. چون اعتقادی می‌جنگیدند و باور داشتند که اگر پنج تا از ما را بکشند بهشتی می‌شوند و اگر کشته شوند در بهشت سر سفره پیغمبر خواهند نشست. جریان مقاومت، توخالی بودن اعتقادات و رودستی داعش که از ملاهایشان خورده بودند را رو کرد و بعد از دو سال متوجه شدند نه از بهشت خبری هست و نه از رسول‌الله (ص). دیگر شروع کردند به مزدوری و نیابتی جنگیدن.

این جانباز مدافع حرم با بیان خاطره‌ای از مقاومت بشار اسد در مقابل تروریست‌ها، ادامه داد: مسلحین تا پشت دیوارهای خانه‌اش آمده بودند. مدام به او می‌گفتیم یا برو طرطوس یا لاذقیه که از بقیه جاها امن‌تر است. گفت اگر دیروز می‌گفتید می‌رفتم. امروز امام من فرموده است که من می‌مانم و می‌دانم که خواهم ماند. می‌خواهم در کاخ خودم با عزت شهید شوم.

وی که از فرماندهان ارشد مقاومت در سوریه است، با بیان اینکه آن چیزی که باعث پیروزی جبهه مقاومت بر داعش و آمریکا شد، ادبیات رفتاری جبهه مقاومت بود، خدایی بودن، اخلاص، اطاعت از فرمانده و حماسه را از این ادبیات برشمرد.

نوعی اقدم با بیان اینکه عشق و ایثار و فداکاری تنها زبانی هست که مترجم نمی‌خواهد، به موضوع رزمندگان سوری حاضر در جنگ سوریه اشاره کرد و گفت: من در سوریه ۱۰ هزار نیرو دارم که هیچ‌کدام از ایران نیستند و سوری هستند. زبان این‌ها را هم بلد نیستم. هیچ آشنایی قبلی و مشترکات فرهنگی و مذهبی هم ندارم. من این‌ها را از محله‌ها و کوچه‌ها و نماز جمعه‌های اهل سنت جمع کردم و آموزش دادم و فرمانده‌شان کردم. خیلی از این بچه‌ها برای این‌که به من تیر نخورد دور من حلقه زدند و شهید شدند. این‌ها از کرامات حضرت زینب (س) است.

*مشروح خبر در لینک زیر:


برچسب ها :
ارسال دیدگاه