» .اسلایدر » ابهامات در خصوص ادامه برنامه «عصر جدید»/ بی‌رغبتی سازنده یا فشار بیرونی؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۰

 کد خبر: 9115

در جشن یار دبستانی من مطرح شد؛

ابهامات در خصوص ادامه برنامه «عصر جدید»/ بی‌رغبتی سازنده یا فشار بیرونی؟

گروه فرهنگ و هنر ـ سیدبشیر حسینی، داور برنامه عصر جدید در مورد ادامه فعالیت این برنامه، گفت: خیلی از کارها خوب شروع می‌شود ولی در ادامه یا تیم سازنده بی‌رغبت می‌شود و یا یک فشار بیرونی، مانع از ادامه کار می‌شود که این رویه در همه جای دنیا هست. در مورد عصر جدید هم دعا کنید برنامه عصر جدیدی باشد و آینده‌ای داشته باشد تا بخواهیم در مورد آن صحبت کنیم.

ابهامات در خصوص ادامه برنامه «عصر جدید»/ بی‌رغبتی سازنده یا فشار بیرونی؟

به گزارش آتی‌نیوز، جشن «یار دبستانی من ۲»، ویژه میلاد امام حسن (ع) با حضور آریا عظیمی نژاد، آهنگساز و داور برنامه عصر جدید، دکتر سیدبشیر حسینی، فعال حوزه ارتباطات و داور برنامه عصر جدید، ایمان قیاسی، مجری عصر جدید و خواننده و ارشا اقدسی، بدلکار و اجرای علی زکریایی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ماه در آمفی تئاتر شهدای گمنام این دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم سید بشیر حسینی، داور برنامه عصر جدید، استاد دانشگاه و فعال حوزه ارتباطات در مورد ادامه فعالیت برنامه عصر جدید گفت: خیلی از کارها خوب شروع می‌شود ولی در ادامه یا تیم سازنده بی‌رغبت می‌شود و یا یک فشار بیرونی مانع از ادامه کار می‌شود و این رویه در همه جای دنیا هست. در مورد عصر جدید هم دعا کنید که برنامه عصر جدیدی باشد و آینده‌ای داشته باشد تا بخواهیم در مورد آن صحبت کنیم.

وی در خصوص استعدادیابی در برنامه عصر جدید، بیان کرد: هر کاری یک ظرفیتی دارد و نباید از برنامه عصر جدید بخواهیم که همه استعدادها را کشف و مشکلات را حل کند.

حسینی با بیان اینکه عصر جدید مسیر خودش را برود، می‌تواند سیستم آموزشی ما را تغییر دهد، اظهار کرد: اصولاً سیستم آموزشی کشورمان، استعدادهای افراد را کشف و شکوفا نمی‌کند و از طرف دیگر خود ما نیز به دنبال کشف استعدادهایمان نمی‌رویم.

ایمان قیاسی، مجری برنامه عصر جدید و خواننده کشورمان نیز در این مراسم با بیان اینکه برنامه عصر جدید، کپی برنامه‌های استعدادیابی که در دنیا وجود دارد، نیست، اظهار کرد: آثاری نیز به این برنامه ارسال شد که جذابیت لازم را برای ارائه در برنامه عصر جدید نداشتند.

وی در پاسخ به یکی از دختران دانشجو در خصوص خوانندگی بانوان، اظهار کرد: پدران ایرانی موضوع خوانندگی دختران خود را نمی‌پذیرند، این موضوع فرهنگی است و ربطی به قانون، نظام و حکومت ندارد.

آریا عظیمی‌نژاد، دیگر داور برنامه عصر جدید و آهنگساز کشورمان نیز با بیان اینکه از میزان کارهایی که برای من در برنامه عصر جدید فرستاده می‌شود، می‌توان فهمید که اگر خانم‌ها فرصت اجرا داشتند، آقایان باید تعطیل می‌کردند و می‌رفتند، خواستار اختصاص فضایی برای فعالیت علاقه‌مندان این حوزه شد.

این آهنگساز که اثر «آمدم ای شاه پناهم بده» را در کارنامه خود دارد، با اشاره به فعالیت خود در حوزه موسیقی، بیان کرد: تمام سال‌هایی که در عرصه موسیقی فعالیت داشتم، دغدغه من این بوده و سعی کردم نشان دهم موسیقی حرمت دارد و برای تعالی روح انسانی است.

تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم مجید قربانخانی و زمزمه شعر یار دبستانی من با همخوانی دانشجویان و هنرمندان و با حضور خانواده شهید قربانخانی پایان‌بخش این مراسم بود.

در ادامه، پدر، مادر و خواهر شهید مجید قربانخانی با تشویق‌های پیوسته دانشجویان در برنامه حاضر شدند و به بیان ویژگی‌های شهید پرداختند که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت.

تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم مجید قربانخانی و زمزمه شعر یار دبستانی من با همخوانی دانشجویان و هنرمندان و با حضور خانواده شهید قربانخانی، پایان‌بخش این مراسم بود.

مجید قربانخانی، از مدافع حرم حضرت زینب در تاریخ ۲۱ دی ماه ۱۳۹۴ در سوریه به شهادت رسید و حدود ۲۵ روز قبل پیکرش به خاک وطن بازگشت.

*مشروح خبر در لینک زیر:


برچسب ها :
ارسال دیدگاه