» .اسلایدر » تجمع خانواده‌ کارکنان شرکت خصوصی اتوبوسرانی مشهد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۴

 کد خبر: 8875

تجمع خانواده‌ کارکنان شرکت خصوصی اتوبوسرانی مشهد

گروه جامعه ـ تعداد ۱۵۰ نفر، صبح امروز ۲۶ اردیبهشت ماه، مقابل حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک مشهد، در ایستگاه الغدیر قطار شهری تجمع کردند.

تجمع خانواده‌ کارکنان شرکت خصوصی اتوبوسرانی مشهد

به گزارش آتی نیوز، تعداد ۱۵۰ نفر، صبح امروز ۲۶ اردیبهشت‌ماه، مقابل حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک مشهد، در ایستگاه الغدیر قطار شهری تجمع کردند.

تجمع‌کنندگان خانواده‌های کارمندان شرکت سیرطوس ماندگار بودند که به دلیل پرداخت نشدن چندماهه حقوق، دست به اعتراض زدند و با در دست داشتن پلاکاردهایی، شعار سر دادند.

یکی از تجمع‌کنندگان در گفت‌وگو با خبرنگار آتی نیوز گفت: جواد حامد، مدیرعامل شرکت سیرطوس ماندگار سازمان اتوبوس‌رانی است؛ به گفته سید مهدی حسینی، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی و حسین کاظمی، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی مشهد، از آبان ‌ماه ۹۸ قرار بود که یا حامد در شرکت باشد یا سهام‌داران. حامد مالک ۴ دونگ از شرکت بودند و قرار بود سهام‌داران ۲ دونگ را خریداری کنند که خریداری شده و قولنامه‌ها رد و بدل شده، ولی آقای حامد امضا نمی‌کند.

به گفته یکی از تجمع‌کنندگان، دو هفته است که این کارمندان اتوبوس‌هایشان را در پایانه خوابانده‌اند و کار نمی‌کنند. چرا کار کنند، وقتی پولی دریافت نمی‌کنند؟

انتهای پیام/


برچسب ها :
ارسال دیدگاه