» .اسلایدر » سبزوار | نماینده مجلس، نماینده مردم نیست/ احزاب، نوکر و پاچه‌خوار دولت‌ هستند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۲:۴۷

 کد خبر: 8611

حسین مقصودی

سبزوار | نماینده مجلس، نماینده مردم نیست/ احزاب، نوکر و پاچه‌خوار دولت‌ هستند

گروه شهرستان ـ نماینده شهرستان‌های سبزوار، خوشاب، جوین، جغتای و داورزن در مجلس شورای اسلامی گفت: در زمان دولت مرحوم هاشمی رفسنجانی، حزب کارگزاران سازندگی روی کار آمد و نماینده مجلس به جای اینکه نماینده مردم باشد، نماینده دولت شد.

سبزوار | نماینده مجلس، نماینده مردم نیست/ احزاب، نوکر و پاچه‌خوار دولت‌ هستند

به گزارش آتی نیوز، حسین مقصودی، نماینده شهرستان‌های سبزوار، خوشاب، جوین، جغتای و داورزن در مجلس شورای اسلامی در روز معلم با سفر به شهر جدید مشکان از توابع شهرستان خوشاب که در سال‌های ۷۴ تا ۸۰ در آنجا معلم بود، در بین دانش‌آموزان مدرسه شهید رباط جزی این شهر، رمضانعلی‌ سبحانی‌فر، دیگر نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی، شیرخانی، شهردار مشکان، علی بیات، رئیس آموزش و پرورش خوشاب و جمعی از اعضای شواری اسلامی مشکان و معلمان و دانش‌آموزان این مدرسه حضور یافت.

مقصودی با اظهار اینکه یک روستازاده است و دارایی پدرش تنها یک الاغ بوده و هست، با سفارش به دانش‌آموزان برای مطالعه و پیشرفت، گفت: از سال ۹۴ که نماینده مجلس شدم در همان سال اول، مدیر کارگروه تقسیمات کشوری در مجلس شده و اولین نماینده سبزواری بودم که به لطف خدا در هیات رئیسه و سخنگوی کمیسیون شوراها انتخاب شدم.

وی با تاکید بر اینکه در این ۴۰ سال هیچ نماینده‌ای از سبزوار عضو هیات رئیسه این کمیسیون نبوده، افزود: به غیر از لطف خدا، لابی‌گری، رفیق بازی، چانه‌زنی و سوابق کاری و شایستگی من، در این انتخابات داخلی مجلس نقش داشت.

شهردار سابق سبزوار با تاکید بر اینکه چه شده که امروز مردم وقتی اسم مسئولی را می‌شنوند حالشان به هم می‌خورد و دروغگو خطابش می‌کنند، گفت: چرا به این روز افتادیم؛ ما که انقلاب کردیم و با دیکتاتوری و فساد، فاصله طبقاتی و فحشا مبارزه کردیم؛ آنچه که در گذشته با آن مبارزه کردیم مجددا به سرمان آمده و بین مردم و مسئولان فاصله افتاده است.

مقصودی در ادامه با تاکید بر اینکه بدبختی ما بعد از جنگ شروع شد، خاطر نشان کرد: در زمان دولت مرحوم هاشمی رفسنجانی که خدمات زیادی انجام دادند، حزب کارگزاران سازندگی روی کار آمد و نماینده مجلس به جای اینکه نماینده مردم باشد، نماینده دولت شد.

وی اضافه کرد: کارگزاران سازندگی هر چه که می‌گفتند تایید می‌شد و هر چه که مردم می‌گفتند اثری نداشت. وقتی دولت مرحوم هاشمی تمام شد، دولت خاتمی آمد و حزبی به نام مشارکت آمد، بعدش دولت احمدی نژاد از راه رسید و حزب پایداری، آبادگران و اصولگراها آمدند و دولت روحانی با حزب امید آمد.

نماینده شهرستان‌های سبزوار، خوشاب، داورزن، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هر کسی در حزب امید، حزب پایداری و اصولگرا، حزب اصلاح طلب، کارگزاران و مشارکت باشد، نوکر و پاچه خوار دولت است، بیان کرد: نوکر مردم باید نماینده مردم باشد، نوکر مردم کسی است که امروز مانند حسین مقصودی، موسس فراکسیون فساد اقتصادی (در مجلس) است و برادر رئیس جمهور از من شکایت کرد. افتخار می‌کنم فرزند آیت‌الله هاشمی شاهرودی از من شکایت کرد، افتخار می‌کنم فرزند برادر رئیس جمهور از من شکایت کرد، چون من افشا کردم و افشا کردم فساد چند هزار میلیاردی را، فساد دختر دکتر روحانی، رئیس جمهور را، افتخار می کنم که برادر جهانگیری از من شکایت کرد و هیچ غلطی نتواستند بکنند.

این معلم آموزش و پرورش با بیان اینکه افتخار می‌کنم که روستاهای حکم‌آباد، ریواده عبدل آباد و مشکان به شهر تبدیل شد، اظهار کرد: دیگران اگر می‌توانستند ۲۰ سال قبل باید این کار را انجام می‌دادند.

وی در پایان گفت: برای هفت مدرسه این شهر هر کدام مبلغ یک میلیون تومان کمک شده و برای ساخت خانه عالم در روستای باب الحکم، ۱۰ میلیون تومان کمک شده است.

انتهای پیام/


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه

بایگانی اخبار