» .اسلایدر » «شام آخر» سرمربی تیم استقلال در مشهد/ مجیدی سرمربی موقت شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۶

 کد خبر: 8440

پس از شکست استقلال مقابل پدیده روی داد؛

«شام آخر» سرمربی تیم استقلال در مشهد/ مجیدی سرمربی موقت شد

گروه ورزش ـ شب گذشته بازیکنان و عوامل تیم استقلال در رستوران داریوش واقع در بلوار سجاد مشهد حضور یافتند و علاقه‌مندان برای گرفتن فیلم و عکس در آن محل حاضر شدند.

«شام آخر» سرمربی تیم استقلال در مشهد/ مجیدی سرمربی موقت شد

به گزارش آتی نیوز، شب گذشته بازیکنان و عوامل تیم استقلال در رستوران داریوش واقع در بلوار سجاد مشهد حضور یافتند و علاقه‌مندان برای گرفتن فیلم و عکس در آن محل حاضر شدند.

بنری که در ورودی رستوران از چندین ساعت قبل نصب شده بود، ساعت حضور بازیکنان و عوامل را ۱۰ شب اعلام کرده بود، اما تقریباً با دو ساعت تأخیر رسیدند. از ساعاتی قبل، افراد مشتاق و علاقه‌مند برای دیدار با تیم استقلال منتظر ایستاده بودند که تعداد آن‌ها به ۸۵ نفر می‌رسید و اکثریت آن‌ها را جوانان ۲۰ تا ۳۰ ساله تشکیل می‌دادند.

رستوران داریوش در فضای مجازی اطلاع‎رسانی کرده بود که هرکس تمایل داشته باشد می‌تواند به‌شرط تهیه بلیت، با تیم محبوبش به‌صرف شام بپردازد، اما به‌جز بازیکنان و عوامل و چند نفری که کادر خود رستوران بودند کسی به داخل رستوران نرفت.

گفتنی است که ورودی این رستوران، برای طبقه دوم که بازیکنان استقلال حضور داشتند، برای هر نفر ۵۰۰ هزار تومان و برای طبقه پایین، نفری ۲۵۰ هزار تومان بود.

زمان رسیدن بازیکن‌ها، بادیگاردهایی که مقابل اتوبوس صف کشیده بودند، مردم را از درب ورودی رستوران متفرق کرند و راهی برای عبور بازیکنان باز کردند.

اولین فردی که از اتوبوس پیاده شد، شفر، سرمربی استقلال بود که خود را برای شام آخر آماده کرده بود. بنابر گزارش ایسنا، با شکست تیم فوتبال استقلال مقابل پدیده با نتیجه یک بر صفر، همکاری این باشگاه با شفر به پایان رسیده و به‌زودی این مربی آلمانی از هدایت این تیم برکنار خواهد شد. استقلالی‌ها تا پایان فصل با یک مربی موقت که احتمالاً فرهاد مجیدی خواهد بود، کار را ادامه خواهند داد و فصل آینده را با سرمربی جدید استارت می‌زنند.

 و در پایان، هنگام پیاده شدن بازیکنان بعضی از جوانان حاضر آن‌ها را هو کردند و برخی دیگر شعار ۶تایی‌ها سر می‌دادند.

انتهای پیام/


برچسب ها : , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه

بایگانی اخبار