» .اسلایدر » نیاز مشهد به اجرای کنسرت موسیقی فاخر/ خوب نیست مردم به شهرهای دیگر بروند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۷:۲۷

 کد خبر: 8429

رئیس شورای شهر مشهد مطرح کرد:

نیاز مشهد به اجرای کنسرت موسیقی فاخر/ خوب نیست مردم به شهرهای دیگر بروند

گروه جامعه ـ حیدری با بیان اینکه اگر موسیقی فاخر افرادی مثل آقای اصفهانی و سراج نباشد به این موسیقی ظلم کردیم، گفت: این شهر نیاز دارد و خوب نیست مردم برای استفاده از موسیقی به شهرهای دیگر بروند.

نیاز مشهد به اجرای کنسرت موسیقی فاخر/ خوب نیست مردم به شهرهای دیگر بروند

به گزارش آتی‌نیوز، نشست خبری رئیس شورای اسلامی شهر مشهد به مناسبت نهم اردیبهشت، روز شوراها با حضور اصحاب رسانه، هفتم اردیبهشت ماه در محل ساختمان شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد.

محمدرضا حیدری، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به عدم حضور امیر شهلا در جلسات علنی شورای شهر، ادامه داد: پرونده اتهامات امیر شهلا که جوان‌ترین عضو شورا با بیشترین رأی مردم است، در دستگاه قضایی در حال پیگیری است و در این زمینه ما به مسیر قانونی پایبند هستیم.

حیدری ادامه داد: حضور نیافتن ایشان در جلسات علنی شورا هم خارج از وضعیت و اختیاراتشان است و لذا برای عضو علی‌البدل هم باید حکم قضایی در مورد ایشان اعلام شود و اگر مسئولیتی متوجه ما شود اقدام خواهیم کرد؛ لذا تقصیری متوجه ایشان نیست. حیدری با بیان اینکه گزارشی که در مورد کمربند جنوبی پخش شد، کاملاً یک‌سویه بود و جامع اطلاعات را نداشت، اظهار کرد: اگر مدیران بزرگ استان اصرار به اجرای طرح کمربند جنوبی مشهد ندارند، ما هم اصرار نداریم، آن‌هایی که هزینه کردند، بیایند جواب دهند، نمی‌شود که ما هم هزینه کنیم و هم عتاب و خطاب شویم.

وی با بیان اینکه شهرداری برای تملک و احیای کوهستان پارک مشهد که در مالکیت بانک دی است، اعلام آمادگی کرده، ابراز کرد: اجازه تغییر کاربری فضای کوهستان پارک مشهد به غیر از استفاده تفریحی را نمی‌دهیم.

رئیس شورای شهر مشهد با بیان اینکه مجری و متولیان طرح بافت پیرامون حرم مطهر رضوی «تاش» از طرح عدول کردند و آنچه که مصوب بوده، اجرایی نشده است، ادامه داد: این طرح تا ۵۰ سال آینده هم جمع نمی‌شود. ترکیب کمیته حقوقی که تشکیل‌شده متناسب نیست چون دو نفر تهران نشین حضور دارند و آقایانی که اینجا درگیر کار هستند حضور ندارند. اگر اعضای این کمیته را متعادل کنند ما به جای شکایت به دیوان عدالت، حاضر به گفتگو برای رفع مشکل می‌پردازیم.

وی، شایعه حمایت اعضای شورا از این طرح را تکذیب کرد و ادامه داد: طرح «تاش» منفعتی برای اعضای شورای شهر ندارد.

حیدری با بیان اینکه اگر موسیقی فاخر افرادی مانند آقای اصفهانی و سراج نباشد به این موسیقی ظلم کرده‌ایم، اظهار کرد: این شهر نیاز دارد و خوب نیست مردم برای استفاده از موسیقی به شهرهای دیگر بروند.

وی با اشاره به سخنرانی خود در قبل از خطبه‌های نماز جمعه مشهد و نصب عکس نمایندگان چهار دوره قبل شورای شهر مشهد، بیان کرد: ما برای رأی آوردن در انتخابات شوراهای سال ۱۴۰۰ این کارها را نمی‌کنیم چون رأی و انتخاب مردم در آن زمان به شرایط اجتماعی و سیاسی کشور و بین‌المللی وابسته است و ممکن است رویکرد مردم آن زمان فرق کند. ما می‌خواهیم یادگاری خوبی از مدیریت اصلاح‌طلبان در مشهد بگذاریم.

رئیس شورای شهر مشهد با بیان اینکه با تیم‌داری شهرداری مخالف هستیم، افزود: تجربه نشان داده که دستگاه‌های دولتی و عمومی در زمینه تیم‌داری ورزشی موفق نیستند. برند و هویت اصلی این شهر با امام رضا(ع) است البته مانعی نیست که برخی فعالیت‌ها هم پررنگ باشد.

*مشروح خبر در لینک زیر:


برچسب ها :
ارسال دیدگاه

بایگانی اخبار