» .اسلایدر » زنجیره انسانی مال‌باختگان پدیده، مقابل استانداری خراسان رضوی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۱

 کد خبر: 8344

تجمعات ادامه‌دار پدیده‌‎ای‌ها

زنجیره انسانی مال‌باختگان پدیده، مقابل استانداری خراسان رضوی

گروه جامعه ـ حدود ۲۰۰ نفر از مال‌باختگان پدیده شاندیز، مقابل استانداری خراسان رضوی تجمع کردند و شعار سر دادند.

زنجیره انسانی مال‌باختگان پدیده، مقابل استانداری خراسان رضوی

به گزارش آتی نیوز، مال‌باختگان پدیده شاندیز ظهر امروز، ۵‌ام اردیبهشت ماه، مقابل استانداری خراسان رضوی تجمع کردند تا اعتراض خود را به گوش مسئولین برسانند.

حدود ۲۰۰ تن از مال‌باختگان پدیده با شرکت در این تجمع، شعارهای «پدیده را بفروشید، پول ما را پس بدید»، «یا حجت ابن الحسن، ریشه ظلم را بکن»، «سهامدار پدیده، فقط دروغ شنیده»، «دولتی‌ها حیا کنید، پدیده را رها کنید»، «ستاد تدبیر و امید، کو تدبیر؟ کو امید؟»، «ای رهبر آزاده، دزدی چرا آزاده؟»، «استاندار خراسان، خسته شدیم به قرآن»، «هم‌وطن به هوش باش، مال‌باخته‌ایم، نه اوباش»، «یک اختلاس کم بشه، مشکل ما حل میشه»، «این همه بی‌عدالتی، هرگز ندیده ملتی»، «۵ ساله وعده دادید، پول ما را ندادید» و «صداوسیمای ما، ننگت باشد، شرمت باد» سر دادند.

در ادامه، تجمع‌کنندگان تشکیل زنجیره انسانی دادند و در حاشیه خیابان مقابل استانداری، با حضور مأمورین نیروی انتظامی، اعتراض خود را ادامه دادند.

معترضین پیش از این اعلام کرده بودند که تا رسیدن به مطالباتشان، هر هفته تجمع خواهند کرد و در همین راستا، برخی از آن‌ها از انتقال این اعتراضات به روبروی دفتر اصلی پدیده و همچنین به حضور آیت‌الله علم الهدی، امام جمعه مشهد صحبت‌هایی کردند.

این تجمع حدود ۲ ساعت به طول انجامید و در پایان، برای جلوگیری از سوء استفاده دیگران، اسامی مال‌باختگان حاضر در تجمع جمع‌آوری شد.

انتهای پیام/


برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه

بایگانی اخبار