» .اسلایدر » سبزوار | با حقوق معلمی نمی‌توان آلبوم موسیقی منتشر کرد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۵

 کد خبر: 8065

فینالیست سبزواری برنامه عصر جدید:

سبزوار | با حقوق معلمی نمی‌توان آلبوم موسیقی منتشر کرد

گروه فرهنگ و هنر ـ شرکت‌کننده مسابقه عصر جدید با اظهار اینکه با حقوق معلمی نمی‌توان آلبوم موسیقی منتشر کرد، از عدم حمایت سازمان‌ها و نهادها گله کرد و گفت: تا حالا دعوتی از گروه‌های موسیقی درجه یک برای اجرای کنسرت نداشته‌ام و البته علاقه‌ای به اجرای آواز و تصنیف در عروسی‌ها به دلیل پایین بردن شأن و جایگاهم ندارم.

سبزوار | با حقوق معلمی نمی‌توان آلبوم موسیقی منتشر کرد

احسان قارزی، خواننده آواز در برنامه عصر جدید و یکی از شرکت‌کنندگان شب چهاردهم مسابقات این مجموعه تلویزیونی نوروز ۹۸ در گفت‌وگو با آتی نیوز، گفت: هیچ اداره‌ای در سبزوار و جوین حمایتم نکرد.

وی با اشاره به اینکه دارای لیسانس علوم تربیتی و معلم ابتدایی روستای رحمت‌آباد شهرستان جوین در دیار سربداران است، افزود: از زمان کودکی به دلیل علاقه به موسیقی و آواز، کار خوانندگی را به‌صورت تقلیدی شروع کردم و از سن ۱۸ سالگی به‌صورت حرفه‌ای در کنار استاد رسولی در سبزوار حرفه‌ای ادامه دادم.

این معلم سبزواری با تأکید بر اینکه بعد از کسب رتبه سوم مسابقات استانی اذان دانشگاه‌های کشور در ۴ سال قبل، به پیشنهاد استاد رسولی از اساتید به نام سبزوار یادگیری ردیف‌های آوازی را شروع کردم، تصریح کرد: مدتی نیز در کنار استاد ابوالفضل مروجی در سبزوار دوره یادگیری ردیف‌ها را طی کردم.

وی با اشاره به تشویق‌های تنها حامی اصلی‌اش که همسر و همکارش است، بیان کرد: بعد از شرکت در برنامه عصر جدید یکی از اعضای شورای شهر سبزوار تماس گرفتند و ۱۰ دقیقه اجرا در سبزوار داشتم و هیچ‌کس دیگری حمایت نکرد.

قارزی با گلایه و انتقاد از عدم حمایت اداره ارشاد سبزوار ادامه داد: آموزش و پرورش سبزوار قول‌هایی برای حمایت داده است ولی معلوم نیست عملی شود و چندان امیدی به آن ندارم.

وی، دلیل شرکت کردنش در مسابقه عصر جدید را ویدئوی ارسالی خواهرش به این مسابقات بیان کرد و گفت: بعد از داوری فیلم ارسالی سه هفته بعد از ما تقاضا شد در مسابقات شرکت کنیم و با طی کردن مراحل راستی‌آزمایی، به مرحله اجرا و پخش در تلویزیون رسیدیم.

این معلم جوینی، با درخواست از مسئولین برای حمایت و انتشار آلبومش اضافه کرد: از زمانی که در برنامه عصر جدید شرکت کردم، مردم با تشویق‌هایشان حمایتم کرده‌اند و امیدوارم بتوانم در فینال این مسابقات که احتمالاً یک ماه دیگر برگزار خواهد شد، با اجرای روش‌های جدید محبت و ارادت مردم را جبران کنم.

وی با اظهار اینکه با حقوق معلمی نمی‌توان کنسرت برگزار و آلبوم موسیقی منتشر کرد، افزود: تا حالا دعوتی از گروه‌های موسیقی درجه ۱ برای اجرای کنسرت نداشته‌ام و علاقه‌ای به اجرای آواز و تصنیف در عروسی‌ها به دلیل پایین بردن شأن و جایگاهم ندارم.

فینالیست سبزواری برنامه عصر جدید با اشاره به اینکه بدون حمایت‌های مسئولین راهم را برای رسیدن به موفقیت‌ها و طی کردن پله‌های ترقی ادامه خواهم داد، بیان کرد: ایده‌هایی برای آموزش آواز و موسیقی به‌صورت داستانی دارم که در صورت موفق شدن آن‌ها ‌را در ادامه زندگی به مردم آموزش خواهم داد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر در کلاس‌های تدریس خودم به‌صورت علمی برای رفع خستگی کودکان و برای روحیه دادن به دانش‌آموزان و خارج کردن کلاس از حالت صرفاً خشک، از آوازخوانی برای آموزش استفاده می‌کنم.

انتهای پیام/


برچسب ها :
ارسال دیدگاه

بایگانی اخبار