» .اسلایدر » استقبال مشهدی‌ها از جشن امضاء آثار کاوه آفاق

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۶:۰۱

 کد خبر: 7981

استقبال مشهدی‌ها از جشن امضاء آثار کاوه آفاق

گروه فرهنگ و هنر ـ جشن امضاء آثار کاوه آفاق روز گذشته با حضور این هنرمند و استقبال مشهدی‌ها در نشر چشمه دلشدگان برگزار شد.

استقبال مشهدی‌ها از جشن امضاء آثار کاوه آفاق

به گزارش آتی نیوز، جشن امضاء آثار کاوه آفاق با حضور این هنرمند با همراهی بند او و شماری دیگر از هنرمندان، شنبه ۲۴ فروردین در کتابفروشی نشر چشمه دلشدگان برگزار شد.

کاوه آفاق، آهنگساز، ترانه‌سرا، تنظیم‌کننده، نوازنده گیتارالکتریک و همچنین بازیگر و نقاش ایرانی است؛ وی که فارغ‌التحصیل رشته‌های معماری و علوم اجتماعی است، خوانندگی و آهنگسازی در تئاترها و فیلم‌های بسیاری از جمله فیلم سینمایی رخ دیوانه، ضد گلوله، سریال تلویزیونی شبکه را در کارنامه خود دارد.

کاوه آفاق خالق مجموعه ترانه تهران ۵۷ و آلبوم شال و لوتوس می‌باشد که در زمان برنامه عرضه شد.

در این مراسم که با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شد، آراد آریا، خواننده راک کشورمان نیز به‌عنوان مهمان حضور داشت و وی نیز در امضاء آثار مشارکت می‌کرد.

آریا آراد در سن ۲۰ سالگی توانست اولین آلبوم خود را با نام «همه‌چیز و همه‌کس» جمع‌آوری کند.

حاضران در این جشن، بیشتر جوانان و نوجوانان زیر ۳۰ سال بودند که آلبوم‌های شال و لوتوس و کتاب اشعار کاوه آفاق را برای ثبت امضاء این هنرمند با خود به همراه داشتند. همچنین تعداد دیگری از طرفداران این هنرمند برای ثبت امضاء، وسایلی همچون کاور تلفن همراه و سازهای مختلف به‌ویژه گیتار با خود به همراه داشتند.

نکته جالب در مورد این مراسم رفتار بسیار مردمی و گرم کاوه آفاق با تمام حضار و برخورد با صبر و حوصله وی بود. استقبال به حدی بود که حاضران در صف طولانی برای گرفتن عکس و امضا منتظر ماندند. همچنین در انتهای مراسم کاوه آفاق شاهد اجرای ترانه‌های خود توسط دو تن از هنرمندان جوان مشهدی، یعنی محمد هومان، نفر اول آواز پاپ و احمدرضا کوکبی، نفر اول سبک راک در مسابقات استانی جوانان بود.

از دیگر حاضران در این جشن می‌توان به کودکان خردسالی اشاره کرد که با لباسی مزین به نقش‌هایی از شاهنامه فردوسی به اجرای کوتاهی از شاهنامه پرداختند.

حانیه حافظیان، مدیر برنامه‌ریزی نشر چشمه دلشدگان در پاسخ به سؤال خبرنگار آتی نیوز در رابطه با برنامه جشن امضا در نشر چشمه دلشدگان، گفت: متأسفانه اغلب کسانی که به اینجا می‌آیند، تماشاگر هستند و فقط برای عکس گرفتن می‌آیند در حالی که اگر من نویسنده و خواننده‌ای را دوست دارم، خرید آثار وی بهترین روش حمایت و ابراز این محبت است تا خواننده یا نویسنده‌ای دوست داریم مجبور به تغییر شغل و ترک کردن هنر خود نشود. متأسفانه خیلی از افراد این مسئله را نمی‌دانند.

وی بیان کرد:. شما اگر به این صف طرفداران نگاه کنید از هر ۳ یا حتی ۵ نفر تنها یک نفر سی دی یا کتاب این هنرمند را تهیه کرده است. همه دوست دارند عکس بگیرند در حالی که ما دوست نداریم از آدم‌ها سلبریتی بسازیم.

وی با بیان اینکه کلیت برنامه‌های ما در مجموعه نشر چشمه دلشدگان عموماً شامل سخنرانی و بحث‌های سازنده می‌شود، اظهار کرد: به‌واسطه اینکه برنامه امروز مربوط به حوزه موسیقی بود، با محدودیت‌هایی مواجه بودیم چراکه طبیعتاً اولین چیزی که هنگام صحبت کردن از یک خواننده می‌خواهند این است که برای جمع آواز بخواند لذا امروز برنامه سخنرانی از سمت این هنرمند نداشتیم.

انتهای پیام/


برچسب ها :
ارسال دیدگاه