» .اسلایدر » پرداخت حساب سپرده‌گذاران «بدر توس»، در انتظار چند امضا است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۱

 کد خبر: 7967

مدیرکل حوزه ریاست استانداری خراسان رضوی

پرداخت حساب سپرده‌گذاران «بدر توس»، در انتظار چند امضا است

گروه جامعه ـ محمدحسین صالحی با حضور در جمع تجمع‌کنندگان مقابل استانداری، با اعلام این خبر که لیست اموال «بدر توس» تهیه شده است، گفت: هنوز امضای چند نفر از اعضای هیئت تسویه مانده است و پس از آن پرداخت‌ها صورت می‌گیرد.

پرداخت حساب سپرده‌گذاران «بدر توس»، در انتظار چند امضا است

جمعی از سپرده‌گذاران معترض تعاونی منحله «بدر توس»، از زیرمجموعه موسسه کاسپین، ۲۴ فرودین ماه، با حضور در مقابل استانداری خراسان رضوی، نسبت به احقاق حقوق خود تجمع کردند.

این تجمع با حضور حدود ۵۰ شرکت‌کننده شروع شد و معترضین، شعارهایی با مضامینی همچون «حتی اگر بمیرم، پولم رو پس می‌گیرم»، «کاسپین دزدی کرده، دولت حمایت کرده»، «استاندار محترم، حمایت حمایت»، «ای وای از این جنایت، خدا بیا حمایت»، «تا پول ما به باده، هر روز همین بساطه»، «ای رهبر آزاده، دزدی مگر آزاده»، «دولت به این بی غیرتی، هرگز ندیده ملتی»، «یا حجت‌ابن الحسن، ریشه ظلم رو بکن»، «مفسد اقتصادی، اعدام باید گردد» سر دادند.

در ادامه، معترضان پس از یک ساعت تجمع، به مسجد داخل استانداری راهنمایی شدند تا محمدحسین صالحی، مدیرکل حوزه ریاست استانداری خراسان رضوی با آن‌ها به صحبت بنشیند.

پس از یک ساعت حضور معترضین در مسجد، صالحی با حضور در جمعیت گفت: بدر توس مشکل اساسی دارد و تاکنون چندین جلسه تشکیل شده تا این معضل حل شود؛ هم این موضوع و هم موضوع پدیده به یک مسئله فرسایشی تبدیل شده است.

وی در ادامه دو مشکل حل نشده این تعاونی را بیان کرد و گفت: هیئت تسویه باید اموال بدر توس را حساب و به کاسپین منتقل می‌کرد و اینکه برخی حساب‌ها گفته شده که خالی است!

صالحی تصریح کرد: براساس آخرین وضعیت، اموال تحویل شده است و به محضی که لیست انتقال امول بیاید، پرداختی‌ها شروع می‌شود و بقیه هم باید مشکل حساب‌هایشان را حل کنند.

وی با اعلام این خبر که لیست اموال تهیه شده است، گفت: هنوز امضای چند نفر از اعضای هیئت تسویه مانده است و پس از آن پرداخت‌ها صورت می‌گیرد.

صالحی با اشاره به پیگیری جدی علیرضا رزم‌حسینی، استاندار خراسان رضوی در این موضوعات، بیان کرد:  ما می خواهیم که مشکل مردم حل شود، استاندار هم در مشهد و هم در تهران پیگیر این موضوعات هست و در همین هفته جاری نیز جلسه‌ای با موضوع پیگیری مشکلات کاسپین خواهیم داشت.

معترضین بیان داشتند که سایر موسسات مالی، کارت‌های بانکی‎شان شارژ شده، اما کارت‌های ما هنوز شارژ نشده است و باید امروز بگویند چه تاریخی کارت‌ها شارژ می‌شود.

در ادامه، یکی از سپرده‌گذاران گفت: چرا دفترچه‌های ما را که به عنوان سند طلبکاری بوده است را گرفتند و اینکه چرا متهم اصلی آزاد است و به ریش ما می‌خندد.

وی افزود: خون شهدا، تمام مسئولین که کم کاری می کنند را می‌گیرد، ما کسانی بودیم که انقلاب کردیم.

یک از معترضین خانم نیز با ابراز رضایت از عملکرد استانداری گفت: مسئولین هر روز یک چیز از ما می‌خواهند تا به پولمان برسیم، ما باید مسئولین پیگیر مثل شما داشته باشیم تا بتوانیم به حقمان برسیم.

تجمع سپرده‌گذاران تعاونی منحله «بدر توس»، از ساعت ۱۰ شروع و در ساعت ۱۳ به پایان یافت.

انتهای پیام/


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه