» .اسلایدر » تجمع اعتراضی طلاب خراسانی در حمایت از سپاه پاسداران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۰

 کد خبر: 7946

تجمع اعتراضی طلاب خراسانی در حمایت از سپاه پاسداران

گروه سیاست ـ طلاب خراسانی در حمایت از سپاه پاسداران صبح امروز، 22 فروردین‌ماه در مدرسه علمیه نواب مشهد تجمع کردند.

تجمع اعتراضی طلاب خراسانی در حمایت از سپاه پاسداران

به گزارش آتی‌نیوز، تجمع حوزویان خراسان در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با حضور آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد، حجت‌الاسلام محسن قرائتی، مفسر قرآن و رئیس ستاد اقامه نماز کشور و سردار احمد شفاهی، جانشین فرماندهی سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی، صبح امروز، ۲۲ فرودین‌ماه در مدرسه علمیه نواب مشهد برگزار شد.

حجت‌الاسلام محسن قرائتی، مفسر قرآن و رئیس ستاد اقامه نماز کشور در جمع طلاب حاضر در این تجمع گفت: اگر به یقین رسیدید که با این کار شما، کفار عصبانی می‌شوند، بدانید که کار شما درست است. وقتی کشتی‌گیر ما می‌بیند حریفش اسرائیلی است، کشتی نمی‌گیرد و آن طرف هم عصبانی می‌شود، پس کشتی‌گیری یک عمل صالح است. روز قدس اسرائیل و روز ۲۲ بهمن آمریکا عصبانی می‌شوند پس شما با این کار باعث عصبانیت کافران شده‌اید و جزو صالحان هستید، همان صالحانی که در سلام نماز بر آن‌ها سلام می‌دهیم. موشک‌های سپاه هم همین‌طور است.

قرائتی افزود: حوزه باید تعطیلات را کم کند. تعطیلی پنجشنبه‌ها خیلی زیاد می‌شود. چه کسی گفته پنجشنبه‌ها تعطیل باشد؟

در ادامه طلاب حاضر در تجمع با مشت‌های گره شده شعارهایی مانند «مرگ بر آمریکا»، «درود بر سپاه با صلابت»، «با اقتدار این جنود رحمان، لرزه فتد بر پیروان شیطان»، «نیروی قدس سپاه، خار چشم آمریکاست، این لشکر الهی محبوب ملت ماست»، «مترسکی پوسیده است کنگره آمریکا، برابر حمایت قاطع ما از سپاه»، «نابود می‌شود به لطف خدا، هر که بود دشمن نام سپاه»، «در عزم ملت ما تهدید اثر ندارد، آمریکای جهان‌خوار این را باید بداند»، «راه شهیدان ما طریق عزت ماست»، «پیروی از رهبری عامل قدرت ماست» و «مرگ بر اسرائیل» را سر دادند.

سپس، سردار احمد شفاهی، جانشین فرماندهی سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی ضمن تشکر از همه کسانی که از سپاه حمایت کردند، گفت: آمریکا در اقدام خصمانه خود علیه سپاه، بار دیگر آنچه که تاکنون امامین انقلاب ما مبنی بر مورد اعتماد نبودن آمریکایی‌ها و غربی‌ها بر آن تأکید داشتند را ثابت کرد. اقدام بی‌شرمانه آمریکا یک فرصت طلایی و بزرگ در جهت اهداف نظام اسلامی است.

سپس بیانیه شورای عالی حوزه علمیه خراسان در حمایت از سپاه قرائت شد و در ادامه آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد ابراز کرد: خادم محوری سفره انقلاب، جریان سپاه است که اگر سپاه نبود، سفره انقلاب تا به امروز جمع شده بود و موقعیت این نظام و انقلاب از بین می‌رفت.

وی بیان کرد: محبوبیت سپاه به‌عنوان نهاد مقدس مدافع در دل و اندیشه این ملت یک واقعیتی بود که شاید پوشیده مانده و برملا نشده بود و با حرکت دشمن در اهانت به این نهاد مقدس در ادامه حمایت از سپاه به شکل یک مانور ملی درآمد. وی توضیح داد: دشمنان تنها با یک نیروی نظامی روبه‌رو نیستند، بلکه جانفشان و جلودار اولیه، سپاه است و همه مردم به دنبال سپاه هستند، در واقع همه مردم ایران در برابر حرکت‌های دشمنان، سپاهی هستند.

وی با بیان اینکه هر حرکتی که آمریکا می‌کند کشورهای منطقه در برابرش صف‌آرایی می‌کنند و ابزار آن‌ها برای این صف‌آرایی هم دست به دست دادن با انقلاب اسلامی ایران است، افزود: اگر آمریکا وارد عملیات با ما شود فروپاشی آن نه در ۲۰۲۵ که در ۲۰۱۹ و۲۰۲۰ اتفاق خواهد افتاد.

*مشروح خبر در لینک زیر:


برچسب ها :
ارسال دیدگاه