» .اسلایدر » ثابت کردم یک خانم هم می‌تواند سخنران انگیزشی باشد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۸

 کد خبر: 7286

یک سخنران انگیزشی مطرح کرد:

ثابت کردم یک خانم هم می‌تواند سخنران انگیزشی باشد

گروه جامعه ـ یک سخنران انگیزشی گفت: زمانی که وارد مشهد شد به من گفتند یک خانم نمی‌تواند در مشهد سخنران انگیزشی باشد اما من ثابت کردم که می‌‎شود.

ثابت کردم یک خانم هم می‌تواند سخنران انگیزشی باشد

به گزارش آتی نیوز، ویژه برنامه فصل همدلی و همزبانی به مناسبت هفته نیکوکاری، شب گذشته، ۱۴ اسفندماه به همت خانه هنر و مؤسسه شهر در تالار شهر مشهد برگزار شد.

رضا حیدری، مجری مراسم که به گفته خود وی را آقای انرژی می‌نامند، با بیان اینکه تمام سکوهای نفتی در خلیج فارس و خزر و ما همیشه به مصدق مدیون هستیم، گفت: مصدق تکرارنشدنی است. البته قصه مصدق، پر غصه است.

وی، قصه مصدق را قصه بی تکرار عنوان کرد و افزود: بعد از انقلاب اگر توانستیم نفت را به سفره مردم برگردانیم و از انحرافات فروش آن دور هستیم، باید بدانیم به مصدق بدهکار هستیم.

این مجری در ادامه بیان کرد: از حق نگذریم ما به بزرگانی چون مصدق دین داریم زیرا در طول سال‌ها رنج کشید اما صنعت نفت ایران را ملی کرد او که روحش همیشه حاضر و ناظر است پس ما یک دست برای این مرد بزرگ بزنیم.

در ادامه کلیپی از مصدق که حاوی عکس‌هایی از وی بود، پخش شد و سپس امیرحسین ملک، از دبیران خانه هنر متنی را در قالب دکلمه قرائت کرد.

در ادامه دو قطعه موسیقی زنده پاپ و اجرای تئاتر کمدی توسط ناصر شیرمحمدی اجرا شد و سپس سیدپارسا علوی، دبیر کل مؤسسه خانه هنر گفت: ما در کشور و شهر، مشکلات فرهنگی، ساختاری و محیطی فراوانی داریم که راه حل آن همیاری، همکاری، همدلی و همبستگی است.

وی بیان کرد: روی صحبت من با دولت و حاکمیت نیست و مخاطب شما هستید. اگر دست به دست هم دهیم، می‌توانیم اندکی از مشکلات کودکان کار را حل کنیم. ما چند تن از آن‌ها را شناسایی کرده‌ایم و قرار است اتفاقات خوبی رخ دهد، امیدواریم شما نیز که از تلگرام، اینستاگرام و رسانه‌های داخلی استفاده می‌کنید، ما را یاری کنید و برای این کار خیر، رسانه ما باشید.

سپس موسیقی سنتی به صورت زنده اجرا شد و در ادامه علی رئوفی و ناصر شیرمحمدی به اجرای برنامه طنز پرداختند.

همچنین در این مراسم، مهدیه نصار، سخنران انگیزشی بیان کرد: از هرکس هرچه می‌توانید یاد بگیرید، زندگی را دوست داشته باشید و زندگی خود را با کسی مقایسه نکنید.

این سخنران با بیان اینکه اصل زندگی شاد بودن است، گفت: اگر نتوانیم شاد باشیم خیلی چیزها را در زندگی از دست می‌دهیم.

این سخنران انگیزشی با بیان اینکه غم در دنیا به حالت عادی وجود دارد، اظهار کرد: گاهی تغییر برای ما انسان‌ها خیلی سخت است. حتی آن قدر سخت که وقتی من در این همایش از شما می‌خواهم از جایتان بلند شوید، با خود می‌گویید این مجری را از کجا آورده‌اند!

وی در ادامه با بیان اینکه من آبادانی هستم و وقتی چهار سال پیش وارد مشهد شدم، فقط می‌دانستم اینجا امام رضایی هست و هیچ اطلاعی راجع به مشهد نداشتم، ابراز کرد: زمانی که من وارد شهر مشهد شدم به من گفتند: «مگر می‌شود خانمی سخنرانی انگیزشی آنگونه که می‌خواهد داشته باشد؟ نمی‌شود» و من ثابت کردم می‌شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۶


برچسب ها :
ارسال دیدگاه