» .اسلایدر » تأیید شفای بانوی اصفهانی توسط آستان قدس رضوی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۷:۱۸

 کد خبر: 7543

تأیید شفای بانوی اصفهانی توسط آستان قدس رضوی

گروه جامعه ـ کمیسیون امور شفایافتگان حرم رضوی پس از یک سال بررسی، شفایافتگی مائده، بانوی اصفهانی در روز میلاد امام رضا (ع) را تأیید کرد.

تأیید شفای بانوی اصفهانی توسط آستان قدس رضوی

به گزارش آتی نیوز، نوای نقاره‌خانه حرم امام رضا (ع)، روز گذشته، ۲۱ اسفندماه به پاس لطف و عنایت شمس‌الشموس به یکی از زائران و شفا و بهبودی کامل آن عزیز طنین‌انداز شد.

حجت الاسلام عباس فرازی نیا، عضو کمیسیون امور شفایافتگان حرم مطهر رضوی گفت: مائده، بانوی اهل اصفهان با توسل به حضرت امام رضا (ع) در دهه کرامت سال گذشته و سالروز میلاد حضرت امام هشتم (ع) شفا یافته است.

وی افزود: بانوی یاد شده تابستان سال گذشته برای زایمان به بیمارستان الزهرا (س) اصفهان مراجعه کرد که سه روز پس از زایمان دچار درد و ضعف شدید در بدن خود شد.

عضو کمیسیون امور شفایافتگان حرم مطهر رضوی اظهار کرد: به دلیل درد شدید مائده، پزشکان از مرخص کردن او خودداری کرده و پس از آزمایش های اولیه متوجه ضعیف بودن پلاکت های خونی وی شدند.

وی گفت: ضعف پلاکت خونی مائده به قدری شدید بود که نیاز به تزریق روزانه خون پیدا کرد و پس از ۲۸ روز بستری در بیمارستان و تحمل درد و رنج بسیار، پزشکان انجام عمل جراحی روی گردن وی را تجویز کردند.
عضو کمیسیون امور شفایافتگان حرم مطهر رضوی افزود: آزمایش های اولیه برای عمل جراحی انجام شد و پزشکان نسبت به ریسک بسیار این عمل به بیمار هشدار داده و رضایت کتبی وی مبنی بر انجام عمل را لازم دانستند.

وی اظهار کرد: چند ساعت پیش از عمل جراحی، گروه خادمان بارگاه منور رضوی در اجرای طرح ‘زیر سایه خورشید’ ویژه دهه کرامت به بیمارستان الزهرا (س) اصفهان رفته و مائده پرچم سبز حضرت امام رضا(ع) را بوسیده و خود را با آن پرچم متبرک کرده و به حضرت امام رضا (ع) متوسل می شود.

حجت الاسلام فرازی نیا ادامه داد: مائده، نوشتن فرم مربوط به اعلام رضایت برای انجام عمل جراحی را نیز با نام حضرت امام رضا (ع) آغاز می کند.

وی گفت: قرار بود عمل جراحی مائده صبح ۱۱ ذیقعده مصادف با سالروز میلاد حضرت امام رضا (ع) انجام شود که طبق معمول، آزمایش های اولیه قبل از عمل بر روی بدن وی انجام گرفت و در کمال ناباوری پزشک مربوطه اعلام کرد تغییراتی در بدن مائده به وجود آمده و هیچ نشانه ای از بیماری دیده نمی شود لذا نیازی به انجام عمل جراحی نیست.

وی افزود: بعد از این اتفاق و وجود نشانه هایی از شفایافتگی، پرونده مائده در کمیسیون امور شفایافتگان حرم مطهری رضوی مورد بررسی قرار گرفت.

حجت الاسلام فرازی نیا اظهار کرد: این کمیسیون متشکل از ۲ پزشک و ۲ روحانی معتمد تولیت آستان قدس رضوی، ۲ قاضی معتمد و سه نفر از خدام حرم مطهر رضوی است و دبیری آن بر عهده معاونت اماکن و امور زائران آستان قدس رضوی است.

وی گفت: در این بررسی، زیارت پرچم متبرک حضرت امام رضا (ع) توسط مائده، انس ویژه مائده با سوره یاسین در مدت زمان بستری در بیمارستان و توسل وی به حضرت امام رضا (ع) در شب ولادت آن امام معصوم به عنوان دلایل شفایافتگی وی برای اعضای کمیسیون ثابت شد.

وی افزود: بعد از یک سال تحقیق کمیسیون امور شفایافتگان در این زمینه و اثبات شفایافتگی این بیمار، روز گذشته در حالی که وی در حرم مطهر رضوی حضور داشت، نقاره های حرم مطهر مدت ۲۰ دقیقه به صدا درآمده و این شفایافتگی را بشارت دادند.

انتهای پیام/

منبع: ایرنا


برچسب ها :
ارسال دیدگاه