» .اسلایدر » دست‌درازی به بیت‌المال؛ نتیجه بی‌توجهی به حرف‌های رهبری در حقوق‌های نجومی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۲۱:۴۱

 کد خبر: 7291

موحدی:

دست‌درازی به بیت‌المال؛ نتیجه بی‌توجهی به حرف‌های رهبری در حقوق‌های نجومی

گروه سیاست ـ مدیر حسینیه قرآن و عترت مشهد، دست‌درازی به بیت‌المال را نتیجه بی‌توجهی به حرف‌های رهبری در حقوق‌های نجومی دانست و گفت: امروز نتیجه کوتاه آمدن در مقابل کلام رهبر معظم انقلاب را می‌بینیم که مسئولین ما در ناز و نعمت در خانه‌های چند ده‌میلیاردی هستند.

دست‌درازی به بیت‌المال؛ نتیجه بی‌توجهی به حرف‌های رهبری در حقوق‌های نجومی

گزارش آتی‌نیوز، تجمع اعتراضی به گرانی‌ها و بی‌توجهی دولت به معیشت اجتماعی از مردم شب گذشته، ۱۴ اسفندماه در حسینیه قرآن و عترت مشهد برگزار شد.

خلیل موحدی، مدیر حسینیه قرآن و عترت مشهد در این مراسم، دست‌درازی به بیت‌المال را نتیجه بی‌توجهی به حرف‌های رهبری در حقوق‌های نجومی دانست و گفت: امروز نتیجه کوتاه آمدن در مقابل کلام رهبر معظم انقلاب را می‌بینیم که مسئولین ما در ناز و نعمت در خانه‌های چند ده‌میلیاردی هستند که نه‌تنها به فکر مردم نباشند بلکه به ریش مردم بخندند.

وی با بیان اینکه این نانجیبی است که فردی پشت تلویزیون بیاید و بگوید ۱۹ میلیون حقوق، حق آقای سعیدی کیاست ولی یک نفر باشد که نتواند به این فکر کند که گوشت روزش را بخرد!، اظهار کرد: بدتر از این وضعیت، آن است که رئیس دولت با بی‌انصافی به ریش مردم بخندد و بگوید «گوشت ارزان است که قاچاق می‌شود».

مدیر حسینیه قرآن و عترت مشهد با بیان اینکه سرسوزنی محبت این مسئولین در دل ما نیست و فقط دل‌خوشی‌مان رهبر معظم انقلاب است، اظهار کرد: امروز درون مجلس ما را فساد گرفته و قالب کسانی که به اسم نماینده مردم هستند، آن روزی که باید وسط مجلس فریاد می‌کشیدند، برای کار سیاسی جناحی‌شان فریاد کشیده‌اند.

حجت‌الاسلام جواد نیک‌بین، رئیس مجمع طلاب انقلابی مشهد با بیان اینکه خیلی از آدم‌های بزرگ در این انقلاب بودند که تا دمادم افطار انقلاب بودند ولی نتوانستند دوام بیاورند و روزه انقلابشان را باطل کردند، گفت: افکار انگلیسی و مادی‌گرایی، اومانیستی و لیبرالی توسط بزرگانی در کشور رسوخ پیدا کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در دانشگاه‌های ما هیئت‌علمی‌هایی با تفکرات غرب‌زده‌ داریم، خطاب به دکتر ولایتی، افزود: شما که در مسند دانشگاه آزاد هستید، ببینید چه آدم‌هایی هستند که در این دانشگاه فکر لیبرالی و اومانیستی دارند.

حجت‌الاسلام نیک‌بین، مشکل کشور را تحریم ندانست و ادامه داد: تحریم در اقتصاد کشور حداکثر ۱۵-۲۰ درصد دخالت دارد. ما ۴۰ سال است به تحریم عادت کرده‌ایم، مردم با تحریم کنار آمده‌اند و نداشتن دولت‌مرد را می‌فهمند.

وی در ادامه بیان کرد: ما مردم رأی داده‌ایم و نمی‌توانیم باور کنیم یک نفر در تلویزیون بنشیند و کفش برند و مارک فلان بپوشد و دم از اسلام و انقلاب و شهدا بزند.

رئیس مجمع طلاب انقلابی مشهد با نقد اشرافی گری مسئولان، ابراز کرد: آخوندی که سیر زندگی‌اش و از اول انقلاب در کارهای اداری بوده است، خانه ۵۰ میلیاردی را از کجا آورده است؟ نمی‌توانم بفهمم وزیری ۱۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه دارد. بعد ما می‌خواهیم درد فقر مردم را بفهمیم؟

وی با تأکید بر اینکه بنده و بچه حزب‌اللهی‌ها قائل به کناره‌گیری دولت و استعفای آن نیستیم، خطاب به رئیس مجلس و نمایندگان افزود: ما به این قائلیم که مجلس باید به وظیفه قانونی‌اش عمل کند.

حجت‌الاسلام نیک‌بین با بیان اینکه مطمئن باشید به همین زودی زود مسئولین بی‌عرضه این نظام یا اخراج می‌شوند و یا در دادگاهی محاکمه خواهند شد، خطاب به هیئت دولت گفت: آقای روحانی و هیئت محترم وزیران باورتان شود ۵-۶ سال است که با مذاکره وقت جمهوری اسلامی را گرفتید و همه ‌کارهای کشور را به مذاکره گره زدید، چون نفهمیدید امام چه گفت و حرف و آرمان امام را باور ندارید.

وی در واکنش به افزایش حقوق مساوی در کشور، گفت: کسانی که حقوق ۱۸ میلیونی می‌گیرند ۱۰ درصد به حقوقشان افزوده می‌شود در مقابل کارگر بیچاره‌ای که روزمزد ۵۰-۶۰ تومان می‌گیرد و اگر هرروز هم کار گیر بیاورد ۱ میلیون و پانصد بیشتر حقوق نمی‌گیرد چکار کند؟

رئیس مجمع طلاب انقلابی مشهد در واکنش به گرانی گوشت، افزود: اگر کل ماه را هم کار کنیم، ۳ کیلو گوشت نمی‌توانیم بخریم بعد آقای رئیس جمهور علت قاچاق گوشت را ارزانی عنوان می‌کند!

وی وضعیت معیشت مردم را نابسامان دانست و گفت: برخی از مردم پول خرید نان را هم ندارند.

انتهای پیام/

مشروح خبر در لینک زیر:


برچسب ها :
ارسال دیدگاه