» .اسلایدر » برخی از مسئولین، کوچه‌خیابان‌های اروپا را بهتر از ایران می‌شناسند!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۹

 کد خبر: 7473

حجت‌الاسلام ابراهیمی در تجمع طلاب انقلابی:

برخی از مسئولین، کوچه‌خیابان‌های اروپا را بهتر از ایران می‌شناسند!

گروه سیاست ـ یک استاد حوزه گفت: برخی از مسئولین ما، کوچه خیابان‌های اروپا را بهتر از ایران بلد هستند اما از التیمور، قلعه ساختمان و ... خبر ندارند.

برخی از مسئولین، کوچه‌خیابان‌های اروپا را بهتر از ایران می‌شناسند!

به گزارش آتی نیوز، تجمع مجمع طلاب انقلابی در اعتراض به وضعیت گرانی و مشکلات اقتصادی مردم با حضور حجت‌الاسلام مجید فاطمی ارفع، فرمانده بسیج طلاب خراسان رضوی، حجت‌الاسلام ابراهیمی، استاد حوزه علمیه و حجت‌الاسلام جواد نیک‌بین، رئیس مجمع طلاب انقلابی مشهد یکشنبه، ۱۹ اسفندماه در مسجد یزدی‌آباد مشهد برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام ابراهیمی، استاد حوزه علمیه با بیان اینکه مجمع طلاب انقلابی در فضای معیشتی و اقتصادی مردم ورود پیدا کرده است، گفت: قیمت‌ اقلام ضروری در دولتی که خودش را رسما فرمانده اقتصادی اعلام کرده است، تقریبا قیمت‌ها دو برابر شده است و البته دو برابر یعنی برخی از اجناس، صد در صد اختلاف قیمت دارند.

وی افزود: متاسفانه در سال‌های اخیر هر کجا که خواستیم حرف بزنیم، متهم شدیم و برخی به خاطر اینکه خدای نکرده دچار اتهام و ریا نشوند خود را کنار کشیدند. شهید احمدی روشن و دوستانش صنعت هسته‌ای ما را بالنده کردند و دشمن در برابر ما زانو زد. حالا بعد از برجام چه شد؟

وی با بیان اینکه ما باید مدل اعتراض را به مردم نشان دهیم، اظهار کرد: ما در تجمعات نمی‌رویم زیرا عده‌ای سوء‌استفاده می‌کنند و اعتراضات کسانی که مدنی و درست و حق است، تبدیل به فضای ضدنظام می‌شود و بلندگویی که از آمدنیوز و .. غیره سردرمی‌آورد؛ بنابراین اگر ما نباشیم دیگران خلا را پر کرده و مردم و فکر انقلابی را به قهقرا می‌برند.

ابراهیمی توضیح داد: ما در این شش سال الی ماشاءالله از آقایان شعار دیدیم ولی در مرحله عمل ابتدایی‌ترین نظر آقا در اقتصاد عملیاتی نشده است. مشکلات امروز ناشی از وادادگی و نگاه به بیرون است. کشور را معطل کنوانسیون‌هایی مانند ۲۰۳۰، پالرمو، FATF و … کردند. برخی مسئولین ما بدون تعارف کوچه خیابان‌های اروپا را بهتر از ایران بلد هستند اما از التیمور، قلعه ساختمان و … خبر ندارند.

وی با انتقاد از دو قطبی شدن کشور، خطاب به مسئولان گفت:‌ والله مشکل امروز جوان ما، کنسرت و فیلترکردن نیست. گوشت کیلویی۱۳۰ هزار تومان شده است و تو هنوز داری شعار می‌دهی!

وی با بیان اینکه ما مدیر انقلابی می‌خواهیم نه مدیر اشرافی و اتهام‌زن، ابراز کرد: مگر دولت چند نفر است که شما دیگران را متهم می‌کنید. ما مدیری که حقوق کذا و کذا را حق خودش می‌داند، ساعت ۹ صبح سر کار می‌رود و تا تقی به توقی می‌خورد اول جای خود را در خارج کشور جابجا می‌کند بعد اینجا حرف می‌زند، نمی‌خواهیم. ما انقلاب و شاه را بیرون کردیم اما زندگی شاهانه در دولت متکی به تفکر لیبرالی در حال احیاست.

در ادامه حجت‌الاسلام مجید فاطمی ارفع، فرمانده بسیج طلاب خراسان رضوی به هدف اینگونه جلسات اشاره کرد و گفت: برخی تا اطلاعیه اینچنین جلساتی را دریافت می‌کنند که تجمعی اعتراضی در مورد وضعیت معیشت مردم برگزار می‌شود، فریاد وااسلاما سر می‌دهند که اسلام و انقلاب از دست رفت. نه آقایان دقت کنید آن زمانی باید فریاد وااسلاما سر داد که حوزه علمیه نسبت به وضعیت و مشکلات مردم سکوت کند. لذا مصداق اعظم امربه معروف و نهی از منکر مربوط به حکام و مسئولین و زمامداران است که اگر مسیری را خلاف حرکت کردند، باید نهی از منکر شوند.

وی ادامه داد: این مطلب را در پاسخ به دوستانی می‌گویم که از روز گذشته و زمانی که اطلاعیه این برنامه پخش شد، حرف‌هایی زدند که بعضا دلسوزانه، منتقدانه و برخی هم مغرضانه بود. نه شورشی و نه آشوبی است، فقط یک عده طلبه مومن انقلابی دور هم جمع شدند تا همدردی خود را با مردم در این شرایط بد اقتصادی نشان دهند.

فاطمی ارفع در بخش دیگری از سخنان خود ابراز کرد: حضرت آقا فرمودند که «مرجع هم اگر انقلابی نباشد به درد کشور نمی‌خورد». این تعابیر را آقا می‌گویند نه من بچه طلبه‌ای که باز فکر کنند داریم به مراجع اهانت می‌کنیم.

وی در ادامه بیان کرد: اجازه ندهید شرایط به گونه‌ای شود که از رئیس جمهور و مسئولین و دولت بوی خیانت به مشام برسد. البته تاکنون این نبوده که بگوییم خائن. اما اگر ما یقین کنیم شما خائن هستید برای ما کاری ندارد که شما را از صدر به ذیل بکشانیم. ما آمده‌ایم بگوییم دولت و مسئولین محترم مراقب گسل‌های اجتماعی باشید، اگر خائن نیستید چرا کاری نمی‌کنید و به فکر نیستید.

فرمانده بسیج طلاب خراسان رضوی با بیان اینکه مطالبه‌گری از دولت به معنای تخریب نیست، ابراز کرد: اگر دولت مصمم باشد که بر همان استراتژی غلط خود پافشاری کند و با دشمن بنشیند و حرف بزند، ما چاره‌ای نداریم که برداشت کنیم که این دولت، دولت خبیثی است، البته ما نمی‌خواهیم این چنین شود.

سپس حجت‌الاسلام جواد نیک‌بین، رئیس مجمع طلاب انقلابی مشهد بیان کرد: ما با مسئولی که در برنامه زنده تلویزیونی با یک لباس مارکدار و برند و با قیمت چند میلیونی می‌نشیند و بعد ادعا می‌کند که من دنبال معیشت مردم هستم، مشکل داریم.

وی توضیح داد: امروز سیدابراهیم رئیسی بهشتی زمان است و ان‌شاءلله قرار است سیدابراهیم با ابرهه‌های زمان بجنگد. سیدابراهیم حتما با دانه درشت‌های اقتصادی و مفسدان بزرگ اقتصادی که بعضا نامش از زبان مبارک خودشان در زمان انتخابات از تلویزیون شنیده شد، مقابله می‌کند. اما بتهای بزرگ و مفسد اقتصادی فقط آقازاده‌ها نیستند بلکه بت اصلی و بت اقتصادی در جایی است که قانونگذاری این کشور در آنجا در حال انجام است یعنی  مجلس شورای اسلامی. کسانی که توانستند برجام ۲۰ دقیقه‌ای را تصویب کنند مفسد هستند. ابراهیم باید با اینها بجنگد.

وی ابراز کرد: مسئولی که علت قاچاق را ارزانی می‌داند این توهین به مردم است، مسئولی که اشرافی زندگی می‌کند و فرزندش در خارج از کشور در ناز و نعمت زندگی می‌کند، این توهین به مردم است.

وی خطاب به مسئولان، کلید حل مشکلات را در درون کشور دانست و خطاب به رئیس جمهور و رئیس مجلس، بیان کرد: اگر می‌خواهید مشکلات کشور حل شود، به دامان اهل بیت(ع) پناه ببرید آنها فرمودند دستتان را مقابل استکبار دراز نکنید که پشیمان می‌شوید.

انتهای پیام/

مشروح خبر در لینک زیر:


برچسب ها :
ارسال دیدگاه