» .اسلایدر » از کنسرت‌های یواشکی تا شوخی با قرآن در تالار شهر مشهد!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۲۱:۰۹

 کد خبر: 7369

آتی نیوز گزارش می‌دهد؛

از کنسرت‌های یواشکی تا شوخی با قرآن در تالار شهر مشهد!

گروه فرهنگ و هنر ـ جشن همدلی و همیاری به مدت دو روز در حالی در تالار شهر مشهد برگزار شد که در هر دو شب شاهد اجرای خوانندگان پاپ و سنتی در این مراسم بودیم، شب دوم این نشست با اجرای محسن میرزازاده از خوانندگان کرمانج کشور همراه بود؛ همچنین در شب دوم شاهد شوخی با قرآن در استندآپ کمدی این مراسم نیز بودیم!

از کنسرت‌های یواشکی تا شوخی با قرآن در تالار شهر مشهد!

به گزارش آتی نیوز، روز دوم جشن همدلی و همیاری به نفع نیازمندان، ۱۵ اسفند در تالار شهر مشهد برگزار شد.

در هر دو شب این جشن، شاهد اجرای خوانندگان پاپ و سنتی در این مراسم بودیم. شب دوم این مراسم با اجرای محسن میرزازاده از خوانندگان کرمانج کشور همراه بود.

در این مراسم، محسن میرزازاده برای حاضران در جشن دو قطعه شاباش و آهنگ شاد به زبان کرمانجی را اجرا کرد و مردم با دست و جیغ و هورا او را همراهی کردند. اجرای زنده موسیقی سنتی نیز از دیگر برنامه‌های شب دوم جشن همدلی و همیاری بود.

حاشیه دیگر این جشن، اجرای استندآپ کمدی ناصر شیرمحمدی بود؛ در حالی که این استندآپ با حرکات موزون و شوخی‌های جنسی همراه بود، شوخی با قرآن نیز به آن افزوده شد! شیرمحمدی در این استندآپ به نام خدا، بخشنده مهربان، in the name of God، صدق الله العلی العظیم را به‌عنوان عناوین و اسامی خود و پدر و مادر خود و اعضای خانواده ‌اش بیان کرد و در آخر هم با استناد به شوخی‌هایش بیان کرد که بله ما خانواده قرآنی هستیم!

رضا حیدری، مجری این مراسم بیان کرد: خانه هنر با همکاری شهرآرا یک سری برنامه‌هایی تدارک دیدند که از قبل از عید استارتش خورده شد. غرفه‌هایی در خارج تالار وجود دارد که پس از پایان مراسم، حاضران می‌توانید دیدن و خرید کنند که به نفع نیازمندان خواهد بود.

حیدری برای تقدیر از مدیر بحران شهرداری مشهد که در مراسم حضور داشت،، وی را این‌گونه معرفی کرد: «آن‌هایی که خودشان جوان هستند و در جوانی مدیر هستند و در مدیریتشان مدبر هستند و در مدبر بودنشان حامی هستند و این حمایت به جوانان بازمی‌گردد، آن‌هایی که جوان‌گرایی می‌کنند و در اوج قدرت خیلی خوش‌مرامند. دکتر عزیزی، مدیر بحران شهرداری مشهد»

در ادامه این جشن سید پارسا علوی، دبیر کل خانه هنر اظهار کرد: وقتی به آقای میرزازاده تلفن کردیم و گفتیم که قرار است کار خیری انجام دهیم، ایشان بدون اینکه نام مارا بپرسند قبول همکاری کردند و به مشهد آمدند.

در آخر لوحی از طرف خانه هنر برای عضویت دائمی محسن میرزازاده به وی داده شد.

امیر شهلا، عضو شورای شهر مشهد این‌گونه بیان کرد: سعید توکلی از سرمایه‌های نمادین شهر مشهد است. وی در تئاتر، تله‌فیلم‌های مختلف، فیلم شرخر و مدیترانه هنرنمایی کرده است. من زیاد تئاتر می‌بینم و قبل از هر تئاتر، بخش مختصری از نمایشنامه را می‌خوانم، اما تنها نمایش‌هایی که بدون شک برایش وقت می‌گذارم، نمایش‌هایی است که سعید توکلی در آن بازی می‌کند.

سعید توکلی، هنرمند حوزه تئاتر اظهار کرد: حالا که به خاطر شرایط مشهد از موسیقی محرومیم، باید تئاترمان پیشرفت کند و مخاطب بیشتری داشته باشد. ما هنرمندان نیاز به تقدیر و تشکر نداریم، بلکه نیازمند احترام هستیم.

شهلا بیان کرد: علی‌رغم اینکه در مشهد قدر هنرمندان به‌خوبی دانسته نمی‌شود، اما سعید توکلی مانند کبوتر جلد روی این پشت‌بام نشسته و مشهد را با تمام این شرایط ترک نمی‌کنند.

انتهای پیام/


برچسب ها :
ارسال دیدگاه