» .اسلایدر » علما موضع خود را در قبال سخنان رهبری اعلام کنند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۸:۲۶

 کد خبر: 6659

خلیل موحدی:

علما موضع خود را در قبال سخنان رهبری اعلام کنند

گروه سیاست ـ مدیر حسینیه قرآن و عترت مشهد گفت: امروز سکوت علما، خطرناک است؛ باید یقه آن‌ها را بگیریم تا موضع خودشان را نسبت به سخن رهبری اعلام کنند.

علما موضع خود را در قبال سخنان رهبری اعلام کنند

به گزارش آتی‌نیوز، تجمع جبهه انقلاب در ممانعت از تصویب CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام با عنوان «اجازه نمی‌دهیم» با حضور دکتر مصطفی شریف، فعال سیاسی و دکتر مهدی باقرزاده، فعال سیاسی و خلیل موحدی، مدیر حسینیه قرآن و عترت مشهد، شنبه، ۲۷ بهمن‌ماه در محل این حسینیه برگزار شد.

خلیل موحدی، مدیر حسینیه فرهنگی قرآن و عترت با بیان اینکه اجازه ندادند این تجمع در بیرون تشکیل شود، گفت: امروز جمع شدیم تا به‌صورت نمادین حرکتی در بحث CFT، انجام داده باشیم، رسانه‌ای شود، این افراد ببینند و بعداً با اسناد بتوانیم کاری کنیم.

مدیر حسینیه قرآن و عترت مشهد، سکوت علما را خطرناک عنوان کرد و گفت: باید یقه آنها را بگیریم تا موضع خودشان را نسبت به سخن رهبری اعلام کنند.

موحدی بیان کرد: در کنار CFT موضوعی که مرا رنج می‌دهد، این است که چهره‌های منافقی که رسماً در مقابل راه انقلاب، امام و حضرت آقا قیام کردند و همه‌شان در مقابل آن ایستادند امروز انقلابی شده‌اند؛ کسانی که می‌گفتند آمریکا دیگر آن آمریکای قبلی نیست، ما خوش‌بین هستیم به آن، امروز با قدرت می‌آیند پشت تریبون و می‌گویند ما بینی آمریکا را به خاک می‌مالیم. این خطرناک‌تر از CFT است.

وی با بیان اینکه انسان‌های حرام‌خوار، انقلاب را تحت فشار قرار می‌دهند و رهبری باید هزینه آن را بدهد، اظهار کرد: امروز با نظام اسلامی بازی می‌شود، انسان‌های دروغ‌گو، منافق و شکم‌باره و حرام‌خواری که از وجه زندگی‌هایشان معلوم است که چه بوده‌اند، اسلام را تحت فشار قرار می‌دهند.

مدیر حسینیه قرآن و عترت مشهد با اشاره به گرانی‌های اخیر، بیان کرد: دشمن در پی آن است تا در ۲۸ مرداد ۹۸، شبه‌کودتایی را پیاده‌سازی کند.

همچنین در این مراسم، مصطفی شریف، فعال سیاسی با بیان اینکه دشمن سعی دارد مسئله نفوذ فراموش شود، گفت: بخشی از ضربات مهلکی که امروز می‌خوریم، ناشی از نفوذ است

وی با اشاره به اینکه نفوذی‌ها و لیبرال‌ها قصد دارند با برچسب زدن و ناامید کردن مؤمنین و انقلابی‌ها، آنها را گوشه‌گیر کنند، افزود: امروز مسئله نظام، اقتصادی است و دشمن می‌خواهد با ابزار معیشت مردم را کف خیابان بیاورد.

شریف با بیان اینکه امروز می‌دانند که دغدغه من و شما در حوزه فرهنگ است برای همین یک حواشی فرهنگی ایجاد می‌کنند، ادامه داد: مثلاً یک کلیپ از جشنواره فیلم فجر بیرون می‌دهند که این خانم تک‌خوانی می‌کند و بعد ببینید با این بازی‌ها چه می‌کنند.

مهدی باقرزاده، فعال سیاسی نیز در این مراسم با بیان اینکه عده‌ای اینگونه مطرح می‌کنند که فقط ما می‌فهمیم و بقیه را با برچسب‌های مختلف از میدان به در می‌کنند، اظهار کرد: حرف ما این است که تنها شما نمی‌فهمید، اجازه دهید ما هم بفهمیم.

گفتنی است، این مراسم با امضای طوماری علیه FATF به پایان رسید.


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه

بایگانی اخبار