» .مشروح خبر » طی روزهای آینده ۱۰۰ تن گوشت وارد استان می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۷:۳۸

 کد خبر: 6650

طی روزهای آینده ۱۰۰ تن گوشت وارد استان می‌شود

گروه اقتصاد ـ معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: بر اساس درخواست و موافقتی که صورت گرفت، 50 تن گوشت وارد استان شده و 100 تن دیگر نیز ظرف روزهای آینده وارد استان خواهد شد. ، ما پیگیر هستیم تا بتوانیم سهمیه بیشتری برای گوشت قرمز جذب کنیم.

طی روزهای آینده ۱۰۰ تن گوشت وارد استان می‌شود

به گزارش آتی‌نیوز، علی غفوری‌مقدم، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص فروش گوشت اینترنتی و تنظیم بازار در مشهد، گفت: آنچه در حال حاضر تحت عنوان فروش گوشت از طریق اینترنت مطرح است، هنوز به استان‌ها اعلام نشده و ما در استان برنامه‌ای برای فروش گوشت به این شکل نداریم.

 وی با بیان اینکه ما پیگیر دریافت سهمیه گوشت تنظیم بازار برای خراسان رضوی هستیم، ابراز کرد: هفته گذشته دو جلسه تنظیم بازار در استان برگزار کردیم، خوشبختانه این هفته گوشت تحویل داده می‌شود. روز گذشته ما برنامه‌ریزی توزیع را شروع کردیم و ۵۰ تن گوشت منجمد گوساله و ۱۰ تن گوشت گوسفند منجمد وارد استان شد که برنامه‌ریزی توزیع آن‌ها را انجام دادیم و از امروز توزیع خواهد شد.

 غفوری‌مقدم با بیان اینکه مقداری که تاکنون وارد استان شده، بر اساس بخشنامه‌های ابلاغی و تصمیمات تنظیم بازار استان در بخشی از تعاونی‌های کارگری و کارمندی عرضه خواهد شد، تصریح کرد: بخشی نیز سهمیه دانشگاه‌ها بوده که در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت. یک برنامه‌ریزی هم برای توزیع گوشت گرم انجام دادیم که در روزهای آینده وارد خواهد شد و قرار است بر اساس تصمیمات تنظیم بازار این توزیع در فروشگاه‌های مربوط به تعاونی‌های کارگری صورت گیرد.

 معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی ادامه داد: بر اساس درخواست و موافقتی که صورت گرفت، ۵۰ تن گوشت وارد استان شده و ۱۰۰ تن دیگر نیز ظرف روزهای آینده وارد استان خواهد شد. امیدواریم این سهیمه طی روزهای آینده افزایش بیشتری داشته باشد، ما پیگیر هستیم تا بتوانیم سهمیه بیشتری برای گوشت قرمز جذب کنیم. فعلا توزیع گوشت قرمز به همان سبک سیستم قدیم و از طریق شبکه تعاونی کارمندی و کارگری انجام می‌گیرد. اگر این مقدار افزایش پیدا کند، در شبکه‌های مطمئن و هدفمند دیگر نیز توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: ایسنا


برچسب ها : , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه

بایگانی اخبار