» .اسلایدر » «ناکارآمدی مسئولان»؛ خطری که انقلاب را تهدید می‌کند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۴:۱۹

 کد خبر: 6302

قالیباف:

«ناکارآمدی مسئولان»؛ خطری که انقلاب را تهدید می‌کند

گروه سیاست ـ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، ناکارآمدی مسئولان و نداشتن باور مبتنی بر سنت‌های الهی را خطری دانست که انقلاب در چهلمین سالگرد خود با آن مواجه است.

«ناکارآمدی مسئولان»؛ خطری که انقلاب را تهدید می‌کند

به گزارش آتی‌نیوز، مراسم فجر فاطمی و چهل سالگی انقلاب، شامگاه ۱۹ بهمن‌ماه، به همت هیئت فرهنگی ـ مذهبی ثامن‌الائمه (ع) در مجتمع این هیئت برگزار شد.

محمدباقر قالیباف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این مراسم، ناکارآمدی مسئولان و نداشتن باور مبتنی بر سنت‌های الهی را خطری دانست که انقلاب در چهلمین سالگرد خود با آن مواجه است و بیان کرد: برخی به جای دیدن این ناکارآمدی، علت مشکلات کشور را دشمن‌تراشی، مرگ بر آمریکا گفتن و کمک به فلان کشور می‌دانند.

وی، گره مشکلات کشور را در نحوه مدیریت کسانی عنوان کرد که باورهای اسلام سیاسی امام، خط امام و مبانی انقلاب را قبول ندارند و محصول بی‌عرضگی‌های خود را به حساب هزینه‌های استقلال می‌گذارند.

قالیباف با بیان اینکه مشکل کشور، پول و درآمد نیست، گفت: مشکل ما این است که با تصمیمات غلط برای مردم چالش درست می‌کنیم و ضعف‌های خود را به حساب فشارهای آمریکا می‌گذاریم. فساد، تبعیض و فقر، معلول بی‌عرضگی مدیران است. وقتی قانون را درست اجرا نمی‌کنیم و بر قانون نظارت لازم را نداریم، این مشکلات پیش می‌آید.

وی، علت فساد را مردمی نبودن اقتصاد کشور عنوان کرد و افزود: وقتی ۸۰ درصد اقتصاد را دولتی می‌کنیم، نتیجه‌اش شرایط فعلی می‌شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به بی‌نتیجه بودن برجام، به عدم تأثیرگذاری این سند برخلاف آنچه که در ابتدا گفته می‌شد، اشاره کرد.


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه

بایگانی اخبار