» .اسلایدر » سبزوار | اعتراض مردمی به FATF با شعار «نه به لوایح استعماری»/ ۳۷ بند لایحه توسط دولت اجرا شده است!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۱

 کد خبر: 6622

سبزوار | اعتراض مردمی به FATF با شعار «نه به لوایح استعماری»/ ۳۷ بند لایحه توسط دولت اجرا شده است!

گروه سیاست | سبزوار ـ جمعی از دانشجویان و اقشار مختلف مردمی در شهرستان سبزوار به لایحه استعماری FATF، با دادن شعار و داشتن پلاکاردهای «نه به لوایح استعماری» اعتراض کردند.

سبزوار | اعتراض مردمی به FATF با شعار «نه به لوایح استعماری»/ ۳۷ بند لایحه توسط دولت اجرا شده است!

به گزارش آتی نیوز، احمد بزرگیان، نماینده مردم سبزوار در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی، در بین تجمع‌کنندگان مخالف لایحه FATF در این شهرستان گفت: تصویب FATF خیانت است، به دلیل اینکه هیچ چیز به ما نمی‌دهد.

وی با اشاره به اینکه با تصویب این لایحه تمام آمار کشور در اختیار بیگانگان قرار می‌گیرد و هیچ بانک و موسسه‌ تحت نظارت بانک مرکزی مجاز به انتقال پول نخواهد بود افزود: کشور در شرایط تحریم قرار دارد و مردم باید بدانند که بیش از ۹۰ درصد راه‎های دستیابی به منافع کشور از طریق دور زدن تحریم‌ها توسط دولت یازدهم برای دشمن لو رفته است.

بزرگیان با اشاره به لایحه استعماری FATF، گفت: در سال ۱۳۸۶ و دوره مجلس هفتم، قانون مبارزه با پول‌شویی را در مجلس شورای اسلامی تصویب کردیم و به دولت ابلاغ شد، اما نه دولت‌های نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم به قانون مبارزه با پول‌شویی عمل نکردند؛ الان FATF که اصلا ربطی به ما ندارد و به قول حضرت آقا جای دیگری پخته و پزش صورت گرفته، از مجموع ۴۰ بند آن، حدود ۳۷ بند توسط دولت فعلی انجام‌شده و سه بند شامل پالرمو، CFT  و FATF  باقی‌مانده است.

وی با اشاره به ثمره اجرای ۳۷ بند FATF گفت: اکنون ۵ بانک در داخل کشور، قبل از تصویب این لایحه آن را اجرا کرده‌اند و به سردار قاسم سلیمانی به خاطر اینکه در لیست تحریم قرار گرفته‌اند، وام نمی‌دهند.

بزرگیان با تاکید بر اقتصاد مقاومتی بیان کرد: در کشور ما جای امر به معروف و نهی از منکر دولتی خالی است و جوانان وظیفه دارند بر اساس پیام‌های رهبری دولت را امر به معروف و نهی از منکر کنند.

وی با اشاره به تشکیل تمدن اسلامی در پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با عنوان گام دوم عنوان کرد: انقلاب اسلامی و نظام اسلامی تحقق یافته و تشکیل دولت اسلامی و جامعه اسلامی که قبل از تمدن اسلامی است هنوز محقق نشده و چشم امید رهبری به جوانان است.

بزرگیان افزود: آقا فرمودند که زندگی ما با سبک زندگی اسلامی خیلی فرق دارد؛ مسئولین که پرت هستند و اصلا با سبک زندگی اسلامی خداحافظی کردند.

نماینده مردم سبزوار در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم علی رغم داشتن همه مشکلات وحدت خودشان را در راهپیمایی ۲۲ بهمن به جهانیان نشان دادند، گفت: علی رغم اینکه به ما دروغ گفتن، بیت المال را به غارت برند، اختلاس‌ها را خانوادگی کردن، وعده‌های پوچ به مردم دادند، دل به خارجی‌ها دادند و از داخل دل بریدند (درست برعکس آن چیزی که حضرت آقا خواسته)، اما مردم آمدند به میدان؛ این مردم حساب انقلاب را از مرفهین بی‌درد و مسئولان رفاه‌طلب که چشم به بیگانه دوخته‌اند جدا می‌دانند.

وی در بین صحبت‌ با مردم معترض، درباره علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امسال به لاریجانی رای نمی‌دهیم.

بزرگیان در پایان گفت: گفتن مرگ بر فلانی فایده‌ای ندارد؛ خدا مرگ را بخواهد برساند می‌رساند، اما حیف است که این‌ها بمیرند. آدمی که دروغ می‌گوید تهمت می‌زند، ناسزار می‌گوید، رقیب هراسی می‌کند، انقلاب را به استهزا می‌کشاند و کار را به جایی می‌کشاند که در انتخاباتش جای شهید و جلاد عوض می‌شود، این آدم باید رسوا بشود، در این دنیا آبرویش برود و بعد بمیرد، چون اگر همینطوری بمیرد، برایشان افتخار دارد.

انتهای پیام/


برچسب ها : , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه