×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

پیشنهاد سردبیر

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۴ فروردین - ۱۳۹۹  
false
true
نگاه‌‌های مختلف به موضوع انتخابات، دوباره به رأی گذاشته شود

به گزارش آتی نیوز، نشست نقد انتخابات مجلس یازدهم، به همت تشکل مردمی فتیه، ۹ اسفندماه در مسجد المهدی مشهد برگزار شد.

حجت‌الاسلام عظیمی، استاد حوزه و دانشگاه در خصوص برکات ماه رجب و بهره‌مندی از فیوضات این ماه تأکید کرد.

در ادامه وحید جلیلی، دبیر جشنواره فیلم مردمی عمار و مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با بیان اینکه در ایران دو نگاه به انتخابات وجود دارد، گفت: یک نگاه این است که مردم‌سالاری دینی و جمهوریت یک فرصت است و در نقطه مقابل معتقدند که انتخابات، تهدید است.

وی بیان کرد: کسانی که انتخابات در جمهوری اسلامی را تهدید می‌دانند، معتقدند نباید بگذاریم نتیجه در خود انتخابات روشن شود و قبل از شروع آن باید تکلیف را یکسره کرد و پیشاپیش و قبل از شروع تبلیغات، کار را تمام کنیم. این افراد اجازه نمی‌دهند الگوهای متفاوتی در کنارشان به مخاطبان معرفی شود.

جلیلی با بیان اینکه باید نگاه‌های مختلف به مسئله انتخابات دوباره به رأی گذاشته شود و موضع سیاسیون درباره آن روشن شود، افزود: کسانی که معتقد به یکسره کردن کار در قبل از انتخابات هستند، از این امر استقبال نمی‌کنند. برخی، از ارائه گزینه‌های جایگزین و گفتگو می‌ترسند که ما باید تلاش کنیم فضای گفتگو شکل گیرد.

وی بیان کرد: ما در مقطعی هستیم که چپ‌ها کمکم زاویه خودشان را با مبانی انقلاب و تئوری جمهوری اسلامی نشان دادند و با ولی فقیه زاویه گرفتند و مرحله به مرحله مفاسد نظری و عملی شان آشکار شد. جناح‌های دیگر هم دارند وارد این فرایند می‌شوند و همان‌طور که حزب‌الله نگذاشت شعار عدالت‌خواهی، مبانی انقلاب و مرگ بر آمریکا بعد از استحاله آن‌ها بر زمین بیفتد، امروز هم نمی‌گذارد.

*مشروح در لینک زیر:

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد