×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

پیشنهاد سردبیر

true
    امروز  پنج شنبه - ۸ اسفند - ۱۳۹۸  
false
true
نمایندگان دستگاه‌های اجرایی همراه با اختیارات لازم در کارگروه رفع موانع تولید شرکت کنند

به گزارش آتی نیوز، علیرضا رزم‌حسینی، استاندار خراسان رضوی در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با گرامیداشت یاد و خاطره سردار بزرگ جبهه مقاومت افزود: سپهبد حاج قاسم سلیمانی با شهادتش اتفاق بزرگی از جلوه های همبستگی در کشور و منطقه به وجود آورد و با خلوص نیت، فداکاری و تدبیر خود موجب شد تا در دل آحاد مردم ایران و مردم مستضعف جهان جای پیدا کند.
استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کارنامه بسیار خوبی دارد و مدیران نیز تاکنون همکاری مناسبی برای رفع مشکلات موجود در بخش های مختلف داشته‌اند.
رزم‌حسینی به اهمیت اختیارات دستگاه‌های اجرایی در تسهیل امور اشاره و تاکید کرد: نمایندگان دستگاه‌های اجرایی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان باید افرادی باشند که اختیارات لازم را دارا بوده و می توانند زمینه رفع مشکلات را فراهم کنند، اگر غیر از این باشد؛ هم وقت مردم گرفته می‌شود و هم سرمایه‌گذار خسته خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: همه باید دست به دست دهیم تا موانع موجود در مسیر سرمایه‌گذاری را کمتر کنیم و شاهد رونق سرمایه‌گذاری در خراسان رضوی باشیم.
گفتنی است، استاندار خراسان رضوی پیش از تشکیل جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، از محل کارخانجات ریسندگی، بافندگی و پوشاک «جامعه» واقع در جاده کلات بازدید به عمل آورد.
منبع: استانداری خراسان رضوی

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد