×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

پیشنهاد سردبیر

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۴ فروردین - ۱۳۹۹  
false
true
مستاجرین اماکن ورزشی دولتی از پرداخت اجاره بها معاف شدند

 به گزارش آتی نیوز، فرزاد فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی ضمن تقدیر و تشکر از تمامی دست اندر کاران ورزش برای اهتمامی که به اجرایی دستور العمل های ستاد پیشگیری از بیماری کرونا داشتند گفت: صاحبان اماکن ورزشی با تعطیل کردن این اماکن مسئولین استان را کمک کردند تا با شرایط بهتری نکات بهداشتی را اجرا کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های که در این مدت داشتیم وضعیت مستجران اماکن ورزشی بود که در دو بخش دولتی و خصوصی فعالیت دارند، دربخش خصوصی همکاران ما پویشی را مبنی بر اینکه باتوجه به شرایطی که بوجود آمده و اماکن ورزشی تعطیل شده است از مالکان تقاضا کردیم مانند دیگر صنوف که از ابتدای شیوع این بیماری نهایت همکاری را داشتند این مدت که اماکن ورزشی تعطیل است از مستأجران اجاره بها دریافت نکنند که خیلی ها در این موضوع مارا همراهی کردند.

وی بابیان اینکه مجددا از همه دعوت می‌کنم که در این مدت به مستجران به صورت ویژه نگاه کنند تا مستجران بیش از این متضررنشوند، ادامه داد: در بحث اماکن دولتی باتوجه به دستور عملی که مقام عالی وزارت ورزش و جوانان ارائه دادند کلیه اماکن ورزشی دولتی از زمانی که به دلیل بیماری تعطیل شدند از پرداخت اجاره بها معاف می‌شوند و این مورد اجرایی خواهد شد، همچنین در این دستورالعمل یک بند دیگر هم وجود دارد که مدت زمانی که تعطیل اماکن است اجاره بها پرداخت شود و مدت زمان تعطیلی به قرار داد آنها اضافه شود.

فتاحی ابراز کرد:باتوجه به اینکه اماکن ورزشی تعطیل است روسای هیات‌های ورزشی برنامه‌های اداری خود را تا ساعت ۱۸انجام دهند و پس از آن مراجعه کننده نپذیرند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی درخصوص وضعیت سلامتی ورزشکاران این استان عنوان کرد: خوشبختانه از ورزشکاران مطرح ما کسی به این بیماری مبتلا نشده و تاکنون موردی نداشتیم.

منبع: اداره ورزش و جوانان خراسان رضوی

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد