×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

پیشنهاد سردبیر

true
    امروز  پنج شنبه - ۸ اسفند - ۱۳۹۸  
false
true
طرح استاندار خراسان رضوی در خصوص مثلث اقتصادی و فرهنگی باید به نهاد قانونی تبدیل شود

به گزارش آتی نیوز، غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران  با اشاره به اجرای یک ساله طرح مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی در استان خراسان رضوی اظهار کرد: استاندار حرف تازه‌ای را مطرح کردند که دارای اثرات مثبتی است که یکی از مواردی که می‌توان به آن تکیه کرد، ایجاد هماهنگی میان نهادهای استان است.
وی افزود: زمانی که در رابطه با یک موضوع، ائمه جمعه، قوه قضاییه، دولت و بخش خصوصی کنار یکدیگر قرار بگیرند و همگی آنان یک چیز را امضا کنند و در رابطه با آن به توافق برسند، اثرات بسیار زیادی بر مسائل اقتصادی و اجتماعی خواهد داشت.
رئیس اتاق ایران در خصوص اثربخشی طرح مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی و عملکرد استاندار در بهبود شاخصه‌های اقتصادی ابراز کرد: در حال حاضر در بسیاری از شهرستان‌های استان کارهای خوبی صورت گرفته که اندازه دقیق آن در دست من نیست اما در کل عملکرد ایشان مثبت ارزیابی می‌شود.
شافعی همچنین تاکید کرد: توصیه ما این است که این طرح به یک نهاد قانونی تبدیل شود تا با رفتن استاندار از استان، این روند دچار تغییر نشود و ادامه پیدا کند. در حال حاضر این ایده مطرح شده که امیدواریم به آن توجه شود، آقای رزم حسینی یک فعال بخش خصوصی است و زمان زیادی از دوره کاری خود را در بخش خصوصی کار کرده و نسبت به این بخش آگاهی کامل دارد.

منبع: ایسنا

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد