×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

پیشنهاد سردبیر

true
    امروز  جمعه - ۴ بهمن - ۱۳۹۸  
false
true
ثبت نام قطعی ۲۰۶ داوطلب شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان طی سه روز

به گزارش آتی نیوز، حسن جعفری با بیان اینکه فرآیند ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ صبح ۱۰ آذر ماه در ۱۲ حوزه انتخابیه آغاز شد، اظهار کرد: طی سه روز در مجموع ۲۱۶ نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۲۰۶ نفر قطعی و ۱۰ نفر در حال ثبت اطلاعات خود هستند.
وی افزود: از مجموع ثبت نام های قطعی انجام گرفته، ۵۴ نفر مربوط به روز اول، ۶۳ نفر مربوط به روز دوم و ۸۹ نفر هم مربوط به روز سوم است.
جعفری اظهار کرد: از مجموع ثبت نام های امروز تا ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه ۱۰ نفر در حال طی فرآیند نام نویسی بوده و ثبت نام آنها هنوز قطعی نشده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی افزود: ۸۵ نفر از داوطلبان ثبت نام شده در روز سوم را مردان و ۱۲ نفر را زنان تشکیل می دهند که ۷ نفر از بانوان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، ۲ نفر در حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه، یک نفر در حوزه انتخابیه درگز، یک نفر در حوزه انتخابیه تربت جام، صالح آباد، تایباد و باخرز و یک نفر هم در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن ثبت نام کرده اند.
رئیس ستاد انتخابات استان میانگین سنی داوطلبان در روز سوم را ۴۳ سال برشمرد و اظهار کرد: جوان ترین داوطلب ۳۰ ساله و مسن ترین آنها ۶۷ ساله بوده است.
وی خاطرنشان کرد: از مجموع داوطلبان روز دوم ۱۷ نفر کارمند، ۲۱ نفر فرهنگی، ۱۵ نفر شغل آزاد، ۹ نفر بازنشسته، ۳ نفر روحانی، یک نفر نظامی و ۳۱ نفر دارای سایر مشاغل بوده اند.
جعفری گفت: در روز سوم ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی، از مجموع ۹۸ داوطلب قطعی و در انتظار ثبت نام، تعداد ۴۷ مورد در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، ۳ نفر در حوزه انتخابیه چناران و بینالود، ۷ نفر در حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخش های احمدآباد و رضویه، ۳ نفر در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان، ۸ نفر در حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد، باخرز، صالح آباد، ۲ نفر در حوزه انتخابیه تربت حیدریه، مه ولات، زاوه، ۶ نفر در حوزه انتخابیه درگز، یک نفر در حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد، ۸ نفر در حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه، ۳ نفر در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب، ۴ نفر در حوزه انتخابیه قوچان و فاروج و ۶ نفر هم در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار بوده است.

منبع: استانداری خراسان رضوی

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false