×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

پیشنهاد سردبیر

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۴ فروردین - ۱۳۹۹  
false
true
بخشیدن دو ماه اجاره بهای واحدهای تجاری به مستاجرین

به گزارش آتی نیوز، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و توصیه‌های بهداشتی مبنی بر کاهش رفت و آمد افراد به حداقل میزان ممکن، افرادی هستند که با قلبی بزرگ، کام افرادی که در این وضعیت ممکن است دچار خسارت شوند را شیرین می‌کنند تا باری دیگر و در کنار هم موفق شده و کرونا را شکست دهیم.

مهدی نام آور، فردی که دو ماه اجاره واحدهای تجاری خود را بخشیده است در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: وقتی می‌بینم هموطنانم در این شب و روزها برای شکست ویروس کرونا متحد شده‌اند، من هم وظیفه خود می‌دانم در حد توانم هر کاری از دستم بر می‌آید را انجام دهم.

وی افزود: با توجه به اینکه بازار کاسبان زحمتکش در این ایام رونق ندارد، تصمیم گرفتم اجاره اسفندماه و فرودین‌ماه سال آتی ۱۰ باب مغازه خود را ببخشم تا صاحبان این مغازه‌ها استرس و نگرانی اجاره را نداشته باشند و فکر و ذکر خود را بیشتر متمرکز از بین بردن و ریشه‌کن کردن این ویروس نمایند.

نام‌آور تصریح کرد: کاسبان محترم به خاطر اینکه مقروض هستند و یا برای پرداخت اجاره‌بهای خود مجبور هستند در این شرایط حساس مشغول فعالیت باشند و چه خوب است افرادی که در توانشان است، اجاره این ماه خود را از مستأجران خود دریافت نکنند تا انشاالله با کمک یک دیگر و در کنار هم بتوانیم کرونا را شکست دهیم.

منبع: مهر

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد