×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

پیشنهاد سردبیر

true
    امروز  دوشنبه - ۱۸ فروردین - ۱۳۹۹  
false
true
باید به سمت جوان‌گرایی حرکت کنیم

به گزارش آتی‌نیوز، همایش بزرگ جوانان و دانشجویان با حضور علی آذری، کاندیدای نمایندگی مجلس شورای اسلامی، ۲۹ بهمن‌ماه در تالار گل سرخ (ترنج) قوچان برگزار شد.

فاطمه شوشتری، رئیس ستاد بانوان علی آذری اظهار کرد: امروز برای چندمین بار احساس غرور کردم، احساس غرور و خوشحالی دارم از اینکه انتخابی درست داشته‌ام و به‌عنوان یک بانوی قوچانی در کنار علی آذری قرار گرفته‌ام و درود می‌فرستم به شما بابت انتخاب درستی که داشته‌اید و در کنار این مرد شریف قرار گرفته‌اید. بنده به‌عنوان یک بانوی قوچانی و به‌عنوان فرهنگی و مدرس دانشگاه در کنار آقای آذری قرار گرفته‌ام دغدغه شما دغدغه ما نیز هست، دغدغه دانش‌آموزان و دانشجویان نبود اشتغال مناسب، تفریحات سالم، امکانات فرهنگی، ورزشی و نداشتن امنیت روانی است، از همین رو نسبت به آینده ناامید هستند، اما این نوید را به شما می‌دهیم که در آینده مطالبات شما پیگیری خواهد شد. پس با امید به آینده پای صندوق‌های رأی حاضر شوید و یقین بدانید که علی آذری با دستی پر کاندیدا شده است.

وی در ادامه گفت: علی آذری تنها کاندیدایی است که هم قوچانی و هم فاروجی است، گفته می‌شود آذری با کنسرت و شادی و نشاط جوانان مخالف است، اما چنین نیست و شما خود شاهد این امر هستید. بنده با کمک شما مردم تا لحظات آخر فرصت تبلیغاتی برای پیروزی آذری تلاش می‌کنم.

در ادامه عبداللهی، یکی از دانشجویان دانشگاه صنعتی قوچان اظهار کرد: راهی که آمده‌ایم راه درست و به حقی است، نتیجه انتخاب نماینده‌های بی‌کفایت، توهین به ملت، پایین آوردن شأن ملت، بحران اقتصادی و ترور سردار سلیمانی است.

وی با گله از مسئولان دانشگاه صنعتی قوچان، گفت: من تأسف می‌خورم که مسئولان از نماینده‌ای حمایت می‌کنند که در طول چهار سال یک‌بار به سراغ دانشجویان و دغدغه آن‌ها نیامد.

علی آذری، کاندیدای نمایندگی مجلس یازدهم شورای اسلامی گفت: سیاست چپ و راست تأثیر مثبتی برای زندگی ما ندارد، امروز عرصه برای مدعیان علم باز است به‌شرط یک انتخاب درست.

آذری با اشاره به حضور جوانان در جامعه بیان کرد: برای رسیدن به یک آینده روشن اعتماد به جوانان و برگشت جوانان به سیستم فکری، تخصصی و اداری را مدنظر داشته باشیم. حذف قشر دانشگاهی از نظام اداری کشور باعث رسیدن آسیب به سیستم می‌شود.

وی افزود: عمر جوانان ما در حال گذار است، نمی‌توان به افرادی که عملکرد خوبی نداشته‌اند برای رسیدن به آینده‌ای بهتر فرصت دیگری داده شود، با ورود افراد جدید و شکست چارچوب‌های فساد، می‌توان جوانان و دانشگاهیان را وارد عرصه‌های مختلف کشور کرد.

آذری با اشاره به مدیریت ضعیف کشور، اشاره کرد: اگر مردم من را انتخاب کردند، مدیریت جهادی، مدیریت مردمی و مدیریت افراد پاکدست را در دستور کار قرار می‌دهم و شاهد تحول در تمام سیستم‌ها ازجمله شایسته‌سالاری، فساد ستیزی و جوان‌گرایی خواهید بود.

وی در آخر گفت: تفکر در نظام اداری ما به لحاظ سیاست‌های چپ و راست قفل شده است، باید به سمت جوان‌گرایی و شایسته‌سالاری حرکت کنیم. اقتصاد برای ما نقطه کلیدی است با توجه به ظرفیت‌های علمی و صنعتی و با تکیه به دانشگاه، صنعت و مردم می‌توان در عرصه اقتصادی موفق شد.

انتهای پیام /

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد